Specjalny gość dziesiątej edycji Wrocław Motorcycle Show!

Na pewno wiecie, że 31 marca odbędą się we Wrocławiu jubileuszowe X Targi Motocyklowe WMS, ale czego nie wiecie, to odwiedziny specjalnego gościa, który nie tylko pojawi się w stolicy Dolnego Śląska, ale będzie można również posłuchać o jego przygodach i osobiście z nim porozmawiać. O kim mowa? To Marek Suslik, którego z Facebooka możecie znać z fanpage White Wolf – Śniegiem po oczach.

Fot. Facebook / White Wolf – Śniegiem po oczach

Na początku grudnia pisaliśmy o szerokich planach Marka, który postanowił w zimie dotrzeć motocyklem (Hondzie XL600 LM z 1987) do najzimniejszej osady na świecie, czyli Ojmiakonu we wschodniej Syberii. To się co prawda nie udało ze względu na mrozy dochodzące do -70 stopni Celsjusza, ale motocyklista dodarł do Jakucka, co również jest wspaniałym wyczynem.

Temperatury na poziomie -50 stopni Celsjusza trudno znieść nawet stojąc na takim mrozie, a co dopiero jechać na motocyklu. W skrajnych warunkach wychłodzenie organizmu jest cały czas realnym zagrożeniem, natomiast pojazd mechaniczny może ulec usterce w każdej chwili, choćby ze względu na ryzyko pęknięcia części metalowych, twardnienia elementów gumowych, zagęszczenia płynów.

Fot. Facebook / White Wolf – Śniegiem po oczach

Mimo ekstremalnie trudnej sytuacji pogodowej Marek dotarł Jakucka w północno-wschodniej Syberii. Jego trasa liczyła finalnie 11264 kilometry w środku zimy. Wyprawa trwała ponad miesiąc. Więcej faktów poznacie, jeśli już dziś zaplanujecie wizytę w stolicy Dolnego Śląska. Tańsze bilety na X Targi Motocyklowe we Wrocławiu #wms2020 dostępne są na http://bit.ly/biletyWMS2020

%d bloggers like this: