Yamaha Tourist Rally Cup 2020 to cykl rajdów turystycznych, w których udział może wziąć każdy! Sprawdź to!

Rajdy turystyczne to zorganizowane imprezy, w których udział mogą wziąć wszyscy, a nie tylko zawodnicy skupieni na rywalizacji sportowej. Formuła rajdów umożliwia przede wszystkim poznanie ciekawych miejsc i ludzi, a przy okazji zapewnia świetną zabawę, oczywiście z nutą wyzwania i cennymi nagrodami.

W tym roku cykl tego typu imprez został przygotowany przez Yamaha Motor Polska i On Tour Poland. Impreza o nazwie Yamaha Tourist Rally Cup 2020 ma formułę czterech jednodniowych rajdów po asfalcie. Oczywiście pewnym wyzwaniem będzie konieczność nawigacji i orientacji w terenie, bo o to w tej zabawie chodzi.

Przejazd liczy ok. 130-180km będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu. Czas trwania etapu to ok 5-8h w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności i podejścia do rywalizacji. Rajd nie odbywa się na czas – tu liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte.

Jeśli temat Was zainteresował, więcej informacji znajdziecie na stronie www.rajdymotocyklowe.com. I jeszcze grafik Yamaha Tourist Rally Cup 2020, żebyście mogli już zaznaczyć daty w kalendarzu:

* 31 maja – Katowice – Autoryzowany Dealer Yamaha Wawrosz
* 28 czerwca – Sieradza – Autoryzowany Dealer Yamaha Adrenalina
* 26 lipca – Poznań – Autoryzowany Dealer Yamaha Centrum
* 30 sierpnia – Gdańsk – Autoryzowany Dealer Yamaha AC Motors

%d bloggers like this: