Moto Guzzi wyprzedaje ostatenie sztuki z rocznika 2018 i 2019, ale najciekawsza jest opcja darmowego ubezpieczenia

To końcówka wyprzedaży rocznika w Moto Guzzi, dlatego do każdego modelu z serii V7 oraz V9 dealer marki dodaje pakiet ubezpieczenia na rok gratis. Ceny nie są wygórowane, zresztą sprawdźcie sami:

Fot. motoguzzi-poland.pl

Dopowiedzmy jeszcze, że cena promocyjna dotycząca ubezpieczenia przeznaczona jest dla wybranych modeli Moto Guzzi z serii V7 oraz V9 z roczników 2018 oraz 2019. Ubezpieczenie zawierane jest z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym ERGO HESTIA S.A. Aby przystąpić do programu, ubezpieczony nie może posiadać więcej niż 2 szkody z OC/AC w ostatnich 2 latach przed zawarciem ubezpieczenia. Oferta skierowana jest do osób powyżej 26. roku życia.

Pełen pakiet ubezpieczenia oznacza w praktyce OC/AC/NNW/Assistance Wypadek+Awaria, stałą wartość pojazdu przez 12 miesięcy, naprawy w ASO, części nowe i oryginalne. Do tego jescze brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie, brak udziału własnego Assistance obowiązuje na Polskę i Europę, NNW na wysoką sumę ubezpieczenia 60 000 PLN.

Fot. motoguzzi-poland.pl

Wymienione Assistance Wypadek+Awaria w cenie pakietu oznacza w praktyce pomoc w razie wypadku i awarii, m.in. holowanie 500km w Polsce i do 250 km za granicą (zakres terytorialny: Europa, Algieria, Maroko, Tunezja, Izrael i Iran ).

Mówiąc krótko, jeśli ktoś planuje dłuższy trip, warto pomyśleć o Moto Guzzi i skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczenia. Opłaca się.

%d bloggers like this: