Zadbaj o Suzuki przed sezonem. Rozpoczyna się akcja „Wiosna w lutym”

Szczęśliwi posiadacze motocykli firmy z Hamamatsu, mogą już teraz skorzystać z akcji przygotowanej przez Suzuki Motor Poland. „Wiosna w lutym to akcja promocyjna, w ramach której klienci otrzymają rabaty na oryginalne części zamienne i robociznę w Autoryzowanych Stacjach Obsługi.

Sezon rusza lada moment. Już teraz możesz przygotować swój motocykl do pokonania wielu kilometrów. Suzuki Motor Poland zaprasza do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej „Wiosna w lutym”.

Fot. Suzuki V-Strom 2020

Z oferty mogą skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i czterokołowców Suzuki zakupionych u autoryzowanych dilerów oraz pochodzących z prywatnego importu. Akcja serwisowa obejmuje: 30% rabatu na oryginalne części zamienne, 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki, do każdego zlecenia powyżej 300 zł netto upominek od Suzuki.

Akcja promocyjna „Wiosna w lutym” trwa od 1 do 29 lutego 2020 r. Pojazdy w ramach specjalnego programu będą obsługiwane do 15. marca. Autoryzowany serwis w miarę możliwości i w obszarze swojego działania bezpłatnie odbierze i dostarczy pojazd do klienta.

Szczegóły akcji „Wiosna w lutym” określa regulamin, który znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: