Triumph Street Triple pojawi się w najnowszym filmie o Harley Queen

Triumph Street Triple wystąpi w najnowszym filmie DC Comics, którego tytuł jest zdecydowanie przydługi: “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Triumph zakłada, że Margot Robbie jako Harley Quinn, czyli ukochana Jockera, przyciągnie do kin równie wiele widzów co sam Jocker, nawet jeśli nie gra go już Jared Leto tylko Joaquin Phoenix. Do polskich kin film trafi już za nieco ponad dwa tygodnie, 5 lutego.

Fot. Triumph

Swoja drogą, Triumph pojawia się w filmach od dziesięcioleci, w tym w wielu znaczących obrazach, na przykład „Wielkiej ucieczce”(1963), „Oficerze i dżentelmenie” (1982) i bodajże najsłynniejszym „Dzikim” (1953) z Marlonem Brando.

Fot. Triumph

Chyba najczęściej wybieranym dwukołowym „aktorem” marki Triumph był model Bonneville, którego zobaczyliśmy między innymi w „Hannibalu”, „X-Men”, „Szybcy i wściekli”, „Niezwykłym przypadku Benjamina Buttona”, Kryptonim U.N.C.L.E i wielu innych.

Fot. Triumph

Warto dodać, że brytyjska firma właśnie ogłosiła swoją nową, zakrojoną na szeroką skalę współpracę z uniwersum Jamesa Bonda. Triumph pojawi się w kilku kolejnych odsłonach przygód agenta 007, oczywiście wraz z nadchodzącym „Nie czas umierać” (ang. „No Time To Die”).

W „Ptakach Nocy” Triumph umieścił swojego przebojowego ulicznika, model Street Triple. Motocykl zobaczymy w scenach pościgów, chociaż nie wiemy jeszcze jak dużo czasu przeznaczono na prezentację brytyjskiego jednośladu. Na potrzeby akcjiu reklamowowej powstał również specjalny egzemplarz, utrzymany w klimacie… No po prostu Harley Quinn.

Margot Robbie raczej nie zejdzie na drugi plan w scenach z motocyklem Triumpha, ale brytyjska marka chyba dobrze wybrała swoją nową bohaterkę, jak uważacie?

%d bloggers like this: