Eve 2020 to nie tylko koncepcja. Kosmiczny motocykl można kupić

Kiedy myślisz o eleganckich, futurystycznych materiałach, stal nierdzewna prawdopodobnie nie jest pierwszą rzeczą, jaka przyszła Ci na myśl. Może włókno węglowe. Lub tytan. Jednak najnowsze dzieło ekipy Bandit9 o nazwie Eve 2020, jest czystą, spektakularną definicją ery podboju Kosmosu.

Fot. bandit9.com

Zresztą wystarczy spojrzeć. Ten pojazd wygląda jakby właśnie przyleciał z innej planety. Planety nieskończonej nocy, na której nikt nie słyszał o Słońcu.

Fot. bandit9.com

Ale to nie jest pierwszy futurystyczny pojazd Bandit9. W 2018 roku pojawił się L-Concept, który ujawnił miłości budowniczego do czystej formy jako kluczowej koncepcji projektowej. Elegancka interpretacja tego pomysłu to aktualny projekt Eve 2020 i wygląda na to, że pojazd jest gotowy, aby wprowadzić nas w dekadę motocykli przypominających rakiety.

Fot. bandit9.com

Warto zaznaczyć, że Eve nie jest tylko obudową, wyłącznie formą. Pojazd istnieje i jeździ, jest napędzany chłodzonym powietrzem czterosuwowym silnikiem o pojemności 125 cm3, współpracującym z 4-biegową półautomatyczną skrzynią biegów.

Fot. bandit9.com

Eve 2020 waży zaledwie 140 kg. Od reflektorów LED po ręcznie robione aluminiowe dźwignie – wszystko w tym motocyklu jest wysokiej klasy. W sumie nic dziwnego, bo jednoślad został zaprojektowany we współpracy z luksusowym domem Lane Crawford z siedzibą w Hongkongu.

Fot. bandit9.com

Oczywiście jest to edycja limitowana, a do klientów trafi tylko dziewięć pojazdów. Każdy z nich to wydatek 11 950 dolarów. Ale wysyłka jest bezpłatna do dowolnego miejsca na świecie, więc może warto odżałować te parę złotych?

Fot. bandit9.com

Eve 2020 możecie sobie zamówić pod tym adresem: https://bandit9.com/eve-2020

%d bloggers like this: