Przeciąganie liny dwoma motocyklami. Kto wygra? Yamaha FZ czy Hero Splendor?

Większość bywalców zlotów i motocyklowych imprez ma lepsze lub gorsze wspomnienia z najprzeróżniejszych akcji, które towarzyszą tego typu wydarzeniom. Na polach namiotowych gdzie gromadzi się stado facetów, nie może być nudno, a żeby uczestnicy nie zaczęli realizować własnych, często niebezpiecznych zabaw, organizatorzy proponują im własne.

Przeciąganie liny, to jedne z nich, ale poniżej rozwinięcie tego pomysłu, bo starcie dotyczy i kierowców i ich motocykli.

Fot. YouTube / Mr AMAZING CREATOR

Piaszczyste pole, dwa kawałki sznura i dwa motocykle: Yamaha FZ oraz Hero Splendor. Który motocykli wygra w epickim starciu? Hero Splendor wyposażony jest w jednocylindrowy silnik o pojemności 97,2 cm3. Przy masie 109 kg osiąga moc 8,2 KM. Z kolei Yamaha FZ to również wariant jednocylindrowy, ale o pojemności 149 cm3, masie 132 kg i 12,2 KM mocy.


Źródło: YouTube / Mr AMAZING CREATOR

Pojedynek wydaje się nierozstrzygnięty, bo ostatecznie kierowca Hero odpuszcza. Chyba najadł się za dużo piachu. Jakbyście zdecydowali się na podobny pojedynek, koniecznie prześlijcie nam film, dobrze?

%d bloggers like this: