Szukasz prezentów? Zobacz podpowiedzi Choppers Division!

Po niełatwym zadaniu, z jakim musieliśmy się zmierzyć przy okazji wizyty Mikołaja i coroczną koniecznością wyręczania z obowiązków tego leniwego grubasa, znowu będzie trzeba rozpocząć poszukiwania prezentów.

Tym razem pod choinkę, ale chociaż nie trzeba udawać, że prezenty przygotował jakiś mityczny dziadzio mieszkający na dzikim biegunie zimna, wysiłek będzie przecież nie mniejszy. Chociaż niekoniecznie, bo żeby Wam oszczędzić wielu godzin zginania karku przed monitorem lub przebijania się przez tłumy w galeriach handlowych, przygotowaliśmy małe zestawienie prezentów od Choppers Division.

Fot. Choppers Division

Na stronie Choppers Division znajdziecie wiele kategorii i działów, między innymi kolekcję świąteczną z Mikołajem, który wyglądał jakby odszedł od nas w zeszłym roku, ale nie było komu go pochować. Bardzo ładne i radujące serce motywy, ale jeśli nie szukacie specjalnie wątków świątecznych, to lepiej zajrzyjcie na zakładkę z zestawami.

Fot. Choppers Division

Zgodnie z nazwą, każda paczka zawiera nie jeden ciuch, lecz dwa  w kombinacji dla faceta i dla przedstawicielki płci pięknej, tylko dla faceta lub wyłącznie dla pań. Mówiąc inaczej, można kupić prezent swojej połówce i przy okazji też coś wyrwać, co uważam za bardzo dobre rozwiązanie, ułatwiające jakoś gwałtowny grudniowy proces znikania pieniędzy z konta. Co na początek?

Wariant ekonomiczny 69 zł – 118 zł

Świetna opcja jeśli wydrenowałeś już kieszeń w Czarny Piątek i Cyber Monday, nie wspominając o szaleństwie 6 grudnia. Najtańsza opcja to koszulka z i chusta za 69 złotych, ale moim skromny zdaniem lepiej wyłożyć 85 złotych polskich na kombinację koszulka damska i męska Free Spirit z solidnym motocyklem z rodziny bobber i chopper jako przewodni motyw graficzny. Warto nadmienić, że materiał to 100-procentowa bawełna, a wytrzymały nadruk metodą termotransferu gwarantuje, że aplikacja będzie trzymać się nawet po stu praniach w zakupionej jeszcze w PRL i wyeksploatowanej latami pracy Frani.

Fot. Choppers Division

Jeśli szukasz czegoś cieplejszego w tym zakresie cenowym, warto sięgnąć po zestaw bluz 290 Skull Piston w zawsze eleganckim szarym kolorze przełamanym motocyklowymi, czarnymi jak smoła aplikacjami. Czaszki i tłoki na pewno bardzo ładnie będą komponować się z dwunastoma potrawami na świątecznym stole. Koszt? 118 zł.

Wariant pośredni 200 zł – 203 zł

Jeśli przyjmiemy, że Czarny Piątek przespałeś, a za Świętego Mikołaja robić nie musiałeś, prawdopodobnie możesz zaszaleć i skorzystasz z bogatszej opcji w cenie 200 złotych polskich. Do wyboru są grube i ciepłe bluzy  w komplecie z bandaną lub t-shirtem.

Wszystkich kombinacji tego typu jest aktualnie blisko dwadzieścia, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie o ile lubisz czaszki, motocykle, krzyże maltańskie, orły z rozpostartymi skrzydłami i gotycką czcionkę. Moja ulubiona to Bluza z Chustą 666, którą wybrałem dlatego, że liczba „6” jest podobno związana z wibracjami bezwarunkowej miłości, równowagi i harmonii. Skoro tak, to potrójna szóstka oznacza prawdziwą fontannę szczęścia, nieprawda?

Fot. Choppers Division

Dodam tylko, że bluzy Choppers Division są grube futro niedźwiedzia polarnego, gramatura 400 mówi zresztą wszystko. Do tego każda bluza ma wyższą stójkę, przedłużane ściągacze i kieszenie: wewnętrzną i dwie z przodu bluzy. Aby podołać ewentualnym, arktycznym chłodom, wnętrze zostało wykonane ze specjalnego materiału dodatkowo ocieplającego bluzę.

Wariant na bogato – 320 złotych

Trzecia ewentualność przewidziana jest dla prawdziwych krezusów, chociaż powiedzmy sobie szczerze, że 320 złotych to nie jest kwota, której wydatek raz do roku może zniszczyć. Co w prezencie?

Fot. Choppers Division

Do wyboru są trzy zestawy. W każdym po dwie bluzy z kapturem. Z trzech proponowanych kombinacji jedna to combo dla Pań, co oznacza, że można taki pakiet zaserwować swojej piękniejszej połówce, która dogrzana prezentem na pewno będzie ciepło patrzeć również na ofiarodawcę. Wspomniany zestaw to Podkowa Lady Biker.

Męska kombinacja Chorąży Chief Is Back jest równie udana. Biorąc pod uwagę solidną jakość wykonania, dwie bluzy powinny wystarczyć przeciętnemu motocykliści na wiele lat użytkowania, nawet w trudnych sezonach obfitujących z liczne zloty i moto-imprezy ze skakaniem przez ogień i paleniem gumy.

Fot. Choppers Division

Wszystkie powyższe opcje znajdziecie pod tym adresem. Jeśli wybierzecie opcje sortowania według ceny, od najniższej, lista produktów zostanie poszeregowana w bardzo czytelny sposób. Oczywiście nie musicie wcale ograniczać się do zestawów, chociaż w ich przypadku cena jest bardzo atrakcyjna, bo za wybór pakietu przysługuje spora obniżka ceny (np. Podkowa Lady Biker zamiast 398 zł płacisz 320 zł).

Pozostały asortyment znajdziecie pod wspólnym adresem sklep.choppersdivision.pl. Warto jeszcze dodać, ze obecnie obowiązuje tydzień darmowych dostaw, który potrwa tylko do 16 grudnia. Tanie już nie będzie, za to może być drożej, bo prąd idzie w górę od nowego roku. A na serio, po prostu sprawdźcie ofertę od Chooppers Division – jestem pewnien, że coś Was zainteresuje.

%d bloggers like this: