Ojciec wyłączył synowi Xboxa. Wściekły nastolatek zniszczył ojcu Harleya

19-latek z St. George został zatrzymany przez policję po tym, jak wpadł w szał i poważnie uszkodził Harleya-Davidsona swojego ojca.

Policja została wezwana do awantury przez ojca 19-letniego Aleca Younga. Mężczyzna opowiedział funkcjonariuszom, że po powrocie do domu zastał chłopaka grającego na konsoli. Poprosił go, żeby wyłączył konsolę i telewizor, a sam wyszedł z domu po pocztę. Kiedy wrócił, 19-latek nadal grał, a więc ojciec sam wyłączył konsolę i TV.

fot. bikerdigital.com

Chłopak wpadł we wściekłość i najpierw rzucił w ojca dwoma pilotami przy okazji je łamiąc, a potem, gdy mężczyzna wycofał się i ostatecznie wyszedł z domu wzywając policję, nastolatek chwycił za nóż i zaczął niszczyć motocykl ojca.

Kiedy chłopak się zmęczył, wsiadł do swojego samochodu marki Nissan i kilkukrotnie staranował Harleya-Davidsona, dodatkowo go uszkadzając. Straty zostały oszacowane na ponad 25 000 dolarów.

Krewki młodzian ostatecznie uciekł z miejsca zdarzenia i skrył się w domu znajomego, gdzie odnalazła go policja. Na razie został przetransportowany do zakładu poprawczego w hrabstwie Washington. 19-latek powiedział policjantom, że zrobił wszystko celowo. Alec Young został oskarżony m.in. o napaść i przemoc domową. Obecnie czeka na rozprawę.

%d bloggers like this: