Hasselhoff i KITT powracają! Tym razem gadający samochód jest motorowerem…

Poza bieganiem w „Słonecznym Patrolu” David Hasselhoff był również agentem F.L.A.G. w nie mniej popularnym serialu „Kinght Rider”, który polska telewizja wyświetlała pod tytułem „Nieustraszony”. Przez cztery sezony, poczynając od 1982 roku, opalonego Hasselhoffa przyćmiewał samochód KITT wyposażony w sztuczną inteligencję.

Fot. YouTube / mobile.de

David Hasselhoff, który grał Michaela Knighta w oryginalnym serialu, od lat mówi o nakręceniu kolejnych odcinków „Knight Rider” (pomimo restartu w 2008 roku). Chociaż nie jest to dokładnie ta forma, o której myślał aktor, poniekąd spełnił swoje marzenie w wideo dla mobile.de – niemieckiej strony internetowej zajmującej się sprzedażą samochodów. Nie musisz nawet mówić po niemiecku, aby docenić ten film.

Realizacja klipu jest świetna, właściwie niczym nie różni się od oryginalnego fragmentu serialu z lat 80., może poza faktem, że na wezwanie Michaela Knighta nie przybywa czarny, gadający Pontiac Trans Am, tylko utrzymany w podobnej, mrocznej stylistyce motorower.


Źródło: YouTube / mobile.de

Ale to nie jest zwykły motorower, tylko pojazd bazującej na ten samej technologii co KITT. Chociaż jest odrobinę wolniejszy… Możemy obejrzeć nawet szaleńczy pościg, a ponieważ motorower jest wyposażony w futurystyczną w latach 80. technologię prędkościomierza LED, jesteśmy w stanie dojrzeć, że pojazd rozwija szaleńcze 27 km/h. Jest ostro.

Czy Knight pokona złoczyńców? Zobaczcie sami, jak kończy się tak historia. Genialna reklama i plus dla Hasselhoffa, że nie stracił poczucia humoru i potrafi śmiać sie z siebie.

%d bloggers like this: