Na polski rynek wchodzi nowa marka kosmetyków motocyklowych

Bling Bling Cosmetics to nowość na półce kosmetyków premium przeznaczonych wyłącznie do pielęgnacji motocykli. Marka narodziła się w studiu detailingu motocyklowego z potrzeby przekazania wieloletniego doświadczenia i zarażania pasją innych motocyklistów.

Fot. blingblingcosmetics.pl

Po ponad roku prac i półrocznych testach studio oddaje w ręce klientów podstawową linię Bling Bling Cosmetics, w której znajdziecie kosmetyki i akcesoria do samodzielnego czyszczenia, mycia i ochrony wszystkich elementów motocykli. Kosmetyki BBC są w pełni bezpieczne dla różnych powierzchni – chromowanych, lakierowanych, plastikowych, a nawet anodowanych.

Fot. blingblingcosmetics.pl

Bling Bling Cosmetics jest jedną z niewielu firm, która tworzy profesjonalne kosmetyki przeznaczone tylko i wyłącznie do motocykli. Każdy kosmetyk zawiera rzetelnie przetestowane składniki aktywne, dobrane specjalnie pod kątem jednośladów. Wielokrotne testy w studio detailingu i zbieranie opinii i testów wśród Klientów zaowocowały stworzeniem marki premium od motocyklistów dla motocyklistów.

Bling Bling Cosmetics to polska marka premium od podstaw kreowaną przez motocyklistów. Więcej informacji: www.blingblingcosmetics.pl

%d bloggers like this: