Kalendarz Śląskie Motocyklistki to nie tylko piękne dziewczyny na motocyklach

Pomysł na stworzenia motocyklowego kalendarza nie jest nowy. Znamy wydania Pirelli, Barracuda i nasze lokalne wydania projektowane i drukowane przy okazji WOŚP, na przykład edycja Harley-Davidson Gdańsk. Ale inicjatywa Śląskich Motocyklistek jest nie tylko nasza, swojska, ale też cykliczna, bo tegoroczne wydanie jest już czwartym z rzędu. I do tego ma szczytny cel.

Fot. Śląskie Motocyklistki @slaskiemotocyklistki

Śląskie Motocyklistki nie myślą o promowaniu siebie, chociaż na taką promocję naprawdę miło popatrzeć. Głównym celem akcji jest pomoc innym. W poprzednich latach motocyklistki pomagały między innymi chorym na nowotwory kobietom ze szpitala w Tychach, wspierały oddział neonatologii w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu.

Fot. Śląskie Motocyklistki
@slaskiemotocyklistki

Dochód z innej edycji trafił do niepełnosprawnych dzieci w Piasku koło Pszczyny, natomiast cała kwota uzyskana ze sprzedaży tegorocznego wydania zostanie przekazana oddziałowi ginekologiczno-położniczemu Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Dodajmy jeszcze, że we wszystkich dotychczasowych akcjach kalendarzowych dziewczyny uzyskały w sumie 85 tys. złotych. Każda złotówka została przekazana potrzebującym.

Fot. Śląskie Motocyklistki
@slaskiemotocyklistki

Mówiąc inaczej, dziewczyny nie tylko są piękne, ale i robią coś dobrego. Warto wesprzeć tę inicjatywę. Kalendarze można kupić w Suzuki Dos Toros Tychy, Booster Motocykle, MotoKlan, Motomoda24 lub zapytać się bezpośrednio na fanpage Śląskich Motocyklistek: https://www.facebook.com/slaskiemotocyklistki


Źródłó: YouTube / Black Steam Studio

%d bloggers like this: