EICMA 2019 – Moto Guzzi V85 TT Travel

Moto Guzzi V85 TT był jednym z najpopularniejszych motocykli na zeszłorocznym pokazie EICMA. Czy tegoroczna wersja V85 TT Travel ma szansę powtórzyć ten sukces?

Fot. Moto Guzzi V85 TT Travel

V85 TT Travel to bardzo zbliżony model. Na pokładzie znalazł się identyczny silnik i zbiornik paliwa o pojemności 23 litrów. Również rama nie uległa zmianie. Różnice to między innymi znacznie większa przednia szyba, dwie eleganckie sakwy o pojemności 65 litrów i reflektory LED.

Fot. Moto Guzzi V85 TT Travel

Do tego dochodzi Moto Guzzi MIA, czyli system umożliwiający połączenie elektroniki motocykla ze smartfonem. Malowanie Sabbia Nambi jest również specyficzne dla nowej wersji Travel.

Fot. Moto Guzzi V85 TT Travel

Druga nowość to kolejny wariant V7 III Stone, tym razem z literką „S”. Będzie to bardzo krótka, licząca zaledwie 750 sztuk seria usportowionego V7 III. Nie zabraknie również modelu V7 Racer, który w przyszłym sezonie będzie motocyklem rocznicowym: W 2020 roku przypadka dziesięciolecie modelu, a więc Moto Guzzi V7 II Racer 10th Anniversary pojawi się w specjalny, czerwonym malowaniu, z licznymi detalami nawiązującymi do wersji sprzed dekady.

Fot. Moto Guzzi V7 III Stone S
Fot. Moto Guzzi V7 II Racer 10th Anniversary
%d bloggers like this: