Suzuki ujawnia nowego V-Stroma 1000!

W trzecim z serii zwiastunów Suzuki publikowanych na kanałach społecznościowych, po raz pierwszy ujrzeliśmy finalny motocykl w całej krasie. Wygląda na to, że będzie to wariant inspirowany legendarnym modelem DR BIG.

Fot. YouTube / SuzukiBikesUK

Pierwsze szpiegowskie zdjęcia nowości Japończyków pojawiły się jeszcze przed wakacjami, ale wówczas nie mieliśmy pewności czy chodzi o Suzuki V-Strom 1000. Dzisiaj wiemy, że w trakcie rozpoczynających się 5 listopada targów EICMA zobaczymy nowego widlaka z tej rodziny. Niestety dopiero podczas imprezy w Mediolanie poznamy pełną specyfikację motocykla.

Co wiemy już teraz? W zasadzie tylko tyle, ile jesteśmy w stanie dojrzeć na filmie. Nowy V-Strom będzie miał coś, co wygląda na duży ekran LCD zastępujący częściowo analogowy wyświetlacz w istniejącym modelu. Motocykl wyposażony jest również w wysoką przednią szybę, która być może będzie regulowana elektrycznie.


Źródło: YouTube / SuzukiBikesUK

Schemat kolorów nawiązuję do słynnego DR BIG, czyli potężnego singla Suzuki z późnych lat 80. Nowością jest również prostokątny reflektor, który wydaje się czerpać ze stylistyki Suzuki Katany.

W tej chwili pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na kolejne wieści. To już za tydzień!

%d bloggers like this: