Motocykle i skutery elektryczne Super Soco od teraz w salonie Motocykle Wrocław

We Wrocławiu pojawił się nowy przedstawiciel marki Super Soco, która obecna jest już w ponad 50 krajach na niemal wszystkich kontynentach. Super Soco założyła grupa byłych pracowników Hondy, którzy chcieli rozwijać własne pomysły.

Fot. Super Soco Motocykle Wrocław

Pierwszy jednoślad, model TS, pojawił się w 2016 roku. W 2017 na scenę wkroczył cafe racer TC, natomiast w 2018 roku zaprezentowano skuter CU-x oraz motocykl TC-max, który jest odpowiednikiem spalinowej klasy 125. Podczas Motor Bike Expo w Weronie szanghajska firma pokazała swój najnowszy produkt, wyścigowego EBC (E-nakedBike Championship).

W ciągu kilku lat marka stała się rozpoznawalna i ceniona ze względu na wysokiej klasy technologię, wygląd, niezawodność i najlepsze komponenty. Silniki produkuje Bosch, a litowo-jonowe baterie dostarczają Samsung, LG i Panasonic. Nie bez znaczenia jest koszt użytkowania jednośladów Super Soco: 100 kilometrów jazdy kosztuje zaledwie 1,60 zł.

Fot. Super Soco Motocykle Wrocław

Salon Motocykle Wrocław w podwrocławskiej Długołęce znamy przede wszystkim jako przedstawiciela marki Indian (V Cruiser) oraz Suzuki i MV Agusty. Super Soco dołączyło właśnie do tej grupy. W stolicy Dolnego Śląska szanghajska firma ma jeszcze jednego przedstawiciela, jest nim Unikat przy ul. Skarżyńskiego 9.

Jednoślady Super Soco mają niewygórowane ceny. Najtańszy w ofercie Cux dostępny jest już za 11 600 zł. Najdroższy jest model TC Max, który kosztuje 19 900 zł. W salonie Motocykle Wrocław można oczywiście obejrzeć wszystkie modele. Dla klientów przeznaczono również trzy pojazdy testowe. Więcej o marce na stronie: https://super-soco.pl

Fot. Super Soco Motocykle Wrocław
%d bloggers like this: