notiOne w nowej, ulepszonej wersji: Powitajmy notiOne go!

Pamiętacie notiOne? Niewielka kapsułka umożliwia znalezienie tego co zgubione, a to oznacza, że można użyć jej jako dodatkowego systemu zabezpieczającego nasz motocykl. Nie bez znaczenia jest fakt, ze pastylka jest bardzo mała i waży zaledwie 6 gramów – naprawdę łatwo schować ją w zakamarkach motocykla.

Nasz praktyczny test wcześniejszego urządzenia znajdziecie pod tym adresem, natomiast dziś mamy ciekawe wieści. Wczoraj (1 października 2019) producent wprowadził na rynek ulepszoną wersję lokalizatora. Co to oznacza?

Fot. notiOne go! / notiOne

notiOne go! opiera się na nowocześniejszej technologii. Producent wprowadził również modyfikacje w aplikacji. Urządzenie współpracuje obecnie z telefonami wyposażonymi w system Android 5.0. Warto zaznaczyć, że dla telefonów z systemem Android 4.3 będzie dostępna nadal dotychczasowa wersja apki.

Lokalizator dostał również większą baterię, dlatego rozmiar i kształt uległy niewielkim zmianom. Ważna modyfikacja to znacznie głośniejszy dźwięk generowany przez pastylkę, co ma znaczenie w przypadku próby bezpośredniego namierzenia notiOne, gdy jesteśmy w odległości kilku, kilkunastu metrów.


Źródło: YouTube / notiOne

Inne cechy notiOne go! to dłuższe działanie, które w nowym modelu wynosi ponad rok na jednej baterii. Producent zapewnia, że ulepszona aplikacja jest bardziej intuicyjna i zajmuje mniej pamięci. Dotychczasowy, sprawdzony warian notiOne Play pozostaje w sprzedaży.

Wkrótce przyjrzymy się notiOne go! z bliska. Będzie recenzja, więc zaglądajcie na Inforiders.pl. Więcej o urządzenia na stronie producenta: https://notione.com/

%d bloggers like this: