Long Way Up w siodle LiveWire? Czy Ewan McGregor i Charlie Boorman zamienią benzynę na prąd?

To nie będzie R1250GSA, ani Triumph Tiger, nawet nie Moto Guzzi V85TT, chociaż Ewan McGregor jest ambasadorem tej marki. Wygląda na to, ze w trzeciej odsłonie podróżniczej epopei pod nazwą Long Way Up, Ewan McGregor i Charlie Boorman pojadą w siodle elektrycznego LiveWire od Harleya-Davidsona.

Fot. autoblog.com.ar

Informacja nie jest jeszcze oficjalna, ale elementy układanki zdają się pasować do tej teorii. Wiadomo, że McGregor i Boorman przylecieli do Argentyny, gdzie zapewne rozpocznie się ich podróż. Jeśli chodzi o trasę, pojawiły się pogłoski, że finał trasy będzie w Los Angeles, a nie na Alasce.

Fot. autoblog.com.ar

Najciekawsze są jednak zdjęcia opublikowane przez argentyński blog autoblog.com.ar, na których widać rozładunek sprzętu ekipy filmowej ze Stanów Zjednoczonych. Fotografie zostały wykonane w porcie Ushuaia na Ziemi Ognistej w Argentynie, natomiast główną część frachtu stanowią cztery elektryczne LiveWire. Poza motocyklami do Argentyny przypłynęły również dwa samochody: Mercedes Sprinter i Ford F350 oraz dwa egzemplarze elektrycznych modeli Rivan R1T.

Fot. autoblog.com.ar

Więcej szczegółów poznamy wkrótce. Zastanawiamy się tylko nad jednym: Gdzie oni będą ładować te Harleye?

Fot. autoblog.com.ar
%d bloggers like this: