Yamaha Tracer 700 i 900 z atrakcyjnym pakietem. Tylko do końca października

Planujesz jesienną wyprawę motocyklową? Yamaha wychodzi naprzeciw z najnowszą akcją promocyjną na swoje najpopularniejsze sportowe turystyki. Tylko do końca października wszechstronny motocykl Tracer 700 oraz jego większy i mocniejszy brat Tracer 900 będą dostępne z bardzo atrakcyjnym pakietem odzieży i akcesoriów gratis. Sprawdź szczegóły oferty.

Fot. yamaha-motor.eu

Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem nowego motocykla, właśnie teraz jest najlepszy moment. W nowej promocji Yamaha do wybranych jednośladów z segmentu Sport Touring dokłada pakiety oryginalnej odzieży dla kierowcy lub akcesoria do pojazdu.

Jakie? Wybór należy do Ciebie. Wystarczy, że w ciągu najbliższych dni zdecydujesz się na nowy model Tracer 700, a otrzymasz voucher o wartości 2000 zł. Zakup Tracera 900 jest premiowany pakietem dodatków o wartości aż 4000 zł. Czyli teraz zamiast standardowego Tracera – otrzymasz Yamahę Tracer+.  Promocja jest ważna do 31.10.2019, a regulamin znajduje się pod tym adresem. Więcej szczegółów u autoryzowanych dealerów marki Yamaha.

%d bloggers like this: