Harley-Davidson przygotował limitowane schematy malowania motocykli. Na tym też można zarobić

Nowe schematy kolorystyczne od działu Harley-Davidson Limited pojawią się na sezon 2020. Chodzi o serię Mayhem przeznaczoną dla Road Kinga, Street Glide i Road Glide.

fot. Harley-Davidson

Drugi zestaw Quick Shift przygotowano z myślą o cruiserach Breakout i Fat Bob. Motywy zostały zaprojektowane przez znanych stylistów H-D, a każdy egzemplarz jest ręcznie malowany przez wykwalifikowanych mistrzów dzieła.

fot. Harley-Davidson

Seria Mayhem jest ograniczona do 150 na całym świecie i składa się z niestandardowego malowania zbiornika, błotników, plastikowych kufrów – w zależności od modelu. Zestaw farb Mayhem można zastosować do Road Kinga, Street Glide i Road Glide, zyskując specjalną wersję motocykla.

fot. Harley-Davidson

Quick Shift bazuje na pomarańczowych, żółtych lub zielonych akcentach. Nowe malowanie Shift obejmuje zbiornik paliwa, przedni i tylny błotnik dla modeli Breakout i Fat Bob z rocznika 2018. Ten specjalny wzór oferowany jest wyłącznie dla tego roku produkcji i tylko w 100 zestawach na całym świecie.

fot. Harley-Davidson

H-D kontroluje każdy zestaw Limited Paint w ramach programu Custom Coverage Program, co oznacza, że każda sztuka oferowana jest wraz z odręcznie napisanym certyfikatem potwierdzającym pochodzenie motywu i najwyższą jakość wykonania. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.H-D.com/catalogs.

fot. Harley-Davidson
fot. Harley-Davidson
%d bloggers like this: