BMW podkręca swoje motocykle zestawami firmowych naklejek

W przypadku samochodów liczba ulepszeń wizualnych, które można zastosować, jest praktycznie nieograniczona. Tego samego nie można powiedzieć o motocyklach, dlatego nawet zwykła naklejka jest wystarczającym powodem do radości.

fot. BMW

Nalepki motocyklowe oczywiście nie są żadną nowością, ale sprawa wygląda inaczej, jeśli zestawy do podkręcenia wizualnej strony motocykla oferuje uznany i renomowany producent jednośladów. Do tego grona dołączył niedawno niemiecki gigant branży. BMW zdecydowało się wejść na rynek personalizacji i dać swoim klientom jeszcze jeden powód, aby trzymać się niemieckiej marki.

fot. BMW

Aktualnie oferta obejmuje dziewięć modeli plus warianty z danych lat modelowych. Pełną listę aplikacji można znaleźć na stronie BMW. Liczba kombinacji i kolorów jest duża, wszystkie naklejki są odporne na warunki zewnętrzne i promienowane UVA i UVB. Oczywiście uwzględniają również obowiązkowe logo BMW lub napis.

fot. BMW

Naklejki można aplikować na wielu elementach motocykla, chociaż różnią się one w zależności od danego zestawu. Trzeba jednak pamiętać, że każdy schemat przewidziany jest dla konkretnego modelu, a więc warto zastanowić się dwa razy przed zakupem, jeśli Twojego motocykla nie ma na liście. Więcej informacji znajdziecie na stronie BMW.

fot. BMW
%d bloggers like this: