Dominar 400 z atrakcyjnym pakietem. Promocja ograniczona czasowo

Jeszcze tylko do 4 sierpnia potrwa promocja na indyjski przebój rynkowy, czyli model Dominar 400. Ponieważ trwają wakacje, motocykl jest obecnie oferowany z dodatkowym sprzętem w ramach pakietu Tour. Zestaw dodatków można nabyć w promocyjnej cenie 1999 zł. W pakiecie znajdują się dwa kufry SHAD SH34, turystyczna owiewka, zestaw stelaży i kufer centralny SHAD SH34.

Dominar 400. Foto: romet.pl

Dodajmy jeszcze, że Dominar 400 łączy w sobie dynamikę i zalety motocykla sportowego z komfortowymi właściwościami uniwersalnej maszyny turystycznej. Sercem układu jest pierwszy produkcyjny silnik jednocylindrowy z zapłonem DTS-i o mocy 35 KM.

System ten zapewnia skuteczne spalanie mieszanki przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Jednostka jest chłodzona cieczą, ma czterozaworową głowicę z poprawiającym przebieg krzywej momentu obrotowego rozrządem SOHC i została opracowana zgodnie z normami Euro4.

Dominar 400. Foto: romet.pl

Silnik zasilany jest przez układ elektronicznego wtrysku Bosch i rozwija wspomnianą moc 35 KM (przy 8000 obr./min) oraz moment obrotowy o takiej samej wartości (przy 6,500 obr./min), co w połączeniu z 6-stopniową skrzynią biegów pozwala na uzyskanie dynamiki i pewnej reakcji na zmianę obciążenia.

Więcej szczegółów o Dominar 400 znajdziecie pod tym linkiem, natomiast lista dealerów, którzy realizują promocyjny pakiet Tour, jest tutaj.

%d bloggers like this: