The Rock, Jason Statham i Idris Elba w nowym trailerze “Hobbs & Shaw”. Zobaczcie akcje na motocyklach!

Z całym szacunkiem dla “Johan Wicka”, Hobbs & Shaw” mogą okazać się lepszym filmem akcji, tegorocznym liderem w tej klasie. Co prawda nowy trailer udowadnia, że reżyser oraz specjaliści od efektów specjalnych mają za nic prawa fizyki, ale za to jak to wygląda! Zwróćcie uwagę na sceny z motocyklami. Cud, miód i orzeszki!

fot. “Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw”

Połączona siła grawitacji Johnsona, Stathama i Elby zrzuciła planetę z jej osi i całkowicie przedefiniowała to, do czego wydawali nam się zdolni ludzie, samochody, motocykle, ciężarówki, samoloty i helikoptery. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie po trzecim zwiastunie filmu, który jest spinoffem serii „Szybcy i Wściekli”.


Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw / źródło: YouTube/Fast&Furious

Fani policzyli, że w całym trailerze, który trwa dokładnie 2 minuty i 25 sekund, jest tylko 8 sekund, które nie obejmują eksplozji, ostrzału, wyczynów kaskaderskich, scen walki wręcz lub kombinacji tych czterech rzeczy. Jeśli chce Wam się sprawdzać ze stoperem, dajcie znać ile wyszło.

Motocykle w filmie to przede wszystkim zmodyfikowany Triumph Speed Triple, być może także specjalny wariant KTM L8 950 SM. Zapewnie więcej dowiemy się o jednośladach po premierze. Do kin przygody Hobbsa i Shawa trafią już 2 sierpnia.

%d bloggers like this: