Indian Roadshow jeszcze w trzech miastach. Teraz Wrocław!

Pięć etapów, pięć polskich miast i sześć pachnących nowością motocykli marki Indian. Docierają do nas sygnały, że impreza Indiana zorganizowana jest na medal. Za nami pierwszy etap w Gdańsku, a dziś kończą sie jazdy testowe w Warszawie. Kolejne przystanki to Wrocław, Poznań i Kraków.

W stolicy Dolnego Śląska bezpłatne jazdy na wszystkich motocyklach ze stajni Indiana rozpoczną się 19 czerwca 2019. Już w środę możecie wsiąść na najgorętszą obecnie nowość, cywilną wersję FTR 1200 w wersji S, a także recenzowany ostatnio przez nas, ciężki wariant krążownika, czyli model Roadmaster.

Nie zabrakło stylowego Scout Bobbera, Scouta 1200 w wersji standard, dostojnego Springfielda Dark Horse i oczywiście krwiście czerwonego Chieftaina Limited. Jest w czym wybierać i jeśli ktoś nie miał doświadczeń z nową linią Indiana, naprawdę warto się przekonać, jak prowadzi się te motocykle.

W tym miejscu mała uwaga, jeśli planujecie jazdy we Wrocławiu, to najwięcej opcji wyboru jest w najbliższą środę 19 czerwca (20 czerwca to Boże Ciało). Poza 19.06 możemy jeździć jeszcze 21.06 i 22.06. O wolne terminy najlepiej pytajcie u źródła, czyli na fanpage Indian Motocykle Wrocław.

Z kolei Poznań powita Was w dniach 27.06 – 29.06, a Kraków 04.07 – 06.07. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: indianpoland.com/roadshow-2019.

%d bloggers like this: