Dwa warianty Bajaj Pulsar 200 w wakacyjnej promocji

Jeśli wakacje, to dlaczego nie w siodle motocykla? Co prawda pojemności 200 cm3, to nie jest szczególnie dużo jeśli myślisz o motocyklowej wędrówce, ale od czegoś trzeba przecież zacząć. Bajaj chwali się zaawansowaną technologią, wysokiej klasy konstrukcją oraz nowoczesnym napędem opartym o trójświecowy zapłon DTS-i i układ wtrysku paliwa Bosch. Do wyboru są dwa motocykle serii 200.

fot. bajaj.pl

Pulsar NS 200 przeznaczony jest głównie do jazdy w mieście. Ten zadziorny naked bike pozwala na ostrzejszą jazdę, ale nie traci nic w kwestii wygody i bezpieczeństwa. Moc 23,5 koni mechanicznych i 18,3 Nm momentu obrotowego, przy niskiej masie własnej, potrafią zadziwić niejednego niedowiarka.

fot. bajaj.pl

Pulsar RS 200 najszybszy Pulsar w historii marki. Skonstruowany na nowo i od podstaw Pulsar RS 200, mimo niewielkiej pojemności, pozwala wkroczyć w świat sportowego dreszczyku emocji. Wszystko dzięki konstrukcji silnika, na która składają się m. in. czterozaworowa głowica, aż trzy świece zapłonowe, układ elektronicznego wtrysku paliwa, chłodzenie cieczą i 6-biegowa skrzynia biegów. Rozwijający 24,5 KM silnik wspierany jest przez optymalnie zestrojone podwozie oraz wydajne hamulce z tarczą o średnicy 300 mm z przodu, 230 mm z tyłu oraz układem ABS.

bajaj.pl

Objętego promocją Pulsara NS 200 kupisz za 9999 zł, a RS 200 w cenie 10599 zł. Akcja trwa od 1. czerwca do odwołania i dotyczy ograniczonej ilości motocykli Pulsar RS 200 oraz NS 200 z rocznika 2018. Więcej informacji u najbliższego dealera Bajaj. Listę sprzedawców znajdziecie pod linkiem: https://www.bajaj.pl/polish/o-nas/skontaktuj-si%C4%99-z-nami/znajd%C5%BA-nas/

%d bloggers like this: