Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów organizuje darmowe treningi gymkhany

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, czteryslidery.pl i Stadion Wrocław zapraszają na wydarzenie Bezpieczna Wrocławska Moto Jazda, które będzie doskonałą okazją do próby swoich sił w precyzyjnej jeździe na motocyklu.

Pierwszy z cyklu darmowych treningów gymkhany odbędzie się już 26 maja na Stadionie Wrocław. Aby skorzystać z tej oferty, należy posiadać prawo jazdy kat. A i sprawny motocykl z ważnym przeglądem oraz ważnym ubezpieczeniem OC. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy ekipy czteryslidery.pl

fot. Wroclawskie Stowarzyszenie Motocyklistow

W treningu jazdy precyzyjnej na Stadionie Wrocław będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60 motocyklistów. Zapisy rozpoczynają się w dniu wydarzenia o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 13:00 lub do zapełnienia dostępnych miejsc.

Harmonogram:

  • 12:00 – Rozpoczęcie zapisów na trening.
  • 13:00 – Zamknięcie zapisów na trening.
  • 12:00-16:00 Weryfikacja stanu motocykla przeprowadzona przez serwis motocyklowy Marcin Motoworks Pl ( http://motoworks.pl) Sprawdzenie motocykla jest darmowe.
  • UWAGA: Sprawdzenie stanu motocykla jest darmowe dla wszystkich chętnych, nie tylko dla osób biorących udział w treningu. W pierwszej kolejność do sprawdzenia podchodzą osoby już zapisane na trening.

  • 13:00 – 13:30 Wprowadzenie teoretyczne (wyjaśnienie zasad panujących na treningu, wpływ Gymkhany na bezpieczeństwo poruszania się motocyklem, ergonomia)
  • 13:30 – 17:00 Jazdy treningowe.
  • 17:00 – Koniec treningu.

To idealna okazja do sprawdzenia swojej sprawności na motocyklu. Sprawdzenia stanu technicznego motocykla również- o to zadba firma Motoworks z Wrocławia. Informacja dla osób, które nie dadzą rady pojawić się we wskazanym wyżej terminie- nic straconego to nie ostatnia taka akcja. Treningów do końca sezonu z pewnością będzie kilka.

%d bloggers like this: