Zegarej Junak do wygrania. Sprawdź, co trzeba zrobić

Na fanpage Junaka pojawił się konkurs, w którym można wygrać zegarek Junak. O czasomierzach szwajcarskiej marki Davosa, które powstały przy współpracy ze spółką Chrono Online z Krakowa, pisaliśmy już jakiś czas temu.

fot. Junak Chrono/davosa-junak.pl

Davosa to manufaktura, która dostarcza swoje zegarki do ponad 40 krajów na świecie, co zawdzięcza znakomitej jakości wykonania i dokładności mechanizmów, oczywiście w swojej klasie cenowej. Warto nadmienić, że projekty limitowanych tarcz powstały w Polsce.

fot. Junak Chrono/davosa-junak.pl

Wartość zegarka to ponad 2 tys. złotych, więc jest o co powalczyć. Co trzeba zrobić? Wystarczy nakręcić własny, unikatowy i inspirujący spot wideo z Junakiem w roli głównej. Film powinien w jak najlepszy sposób oddawać emocje jakie towarzyszą Wam podczas jazdy na Junaku. Bez względu czy to motorower, skuter albo motocykl. Najważniejszy jest pomysł, inspiracja i chęć do podzielenia się swoim dziełem.

fot. Junak Chrono/davosa-junak.pl

Kolejny krok to publikacja firmu na fanpage Junaka z hasztagiem #junak. Czas trwania konkursu obejmuje dni w okresie od 15.05.19 do 31.05.19 włącznie. Wszystkie szczegóły, włącznie z regulaminem zabawy, znajdziecie tutaj. Powodzenia.

fot. Junak Aviator/davosa-junak.pl
%d bloggers like this: