Junak 128 i Junak 125 S trafiły do sprzedaży

Junak wprowadził do swojej oferty dwa motocykle miejskie o pojemności 125 cm3, do kierowania którymi wystarczy prawo jazdy kategorii B. Oba pojazdy posiadają elektroniczny wtrysk paliwa, co obniża koszty ekslopatacji.

fot. junak.com.pl

Junak 125 S ma niewielki rozstaw osi, wysoko poprowadzone linie zbiornika paliwa, światła LED oraz nowoczesny kokpit w standardzie. Silnik to wytrzymała i jak zapewnia Junak, bezawaryjna jednostka napędowa Euro IV generująca ponad 10 KM przy masie zaledwie 120 kg. JUnak 125 S powinien doskonale radzić sobie w mieście, a przy tym jest to pojazd tani, dostępny już od 6 999 zł.

fot. junak.com.pl

Równie ciekawie prezentuje się Junak 128, w którym również zadbano o dobry stosunek mocy do masy motocykla. Nowa propozycja to również liczne sportowe akcenty – pojedynczy centralny amortyzator tylny, ciekawy kształt felg, masywny układ wydechowy o niskotonowym brzmieniu.Atutem motocykla jest jego sugerowana cena detaliczna, która wynosi 6 099 zł.

fot. junak.com.pl

Zarówno Junak 125 S jak i Junak 128 są już dostępne w salonach sprzedaży. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.junak.com.pl.

fot. junak.com.pl
%d bloggers like this: