Honda Adventure Day! Świetna impreza, do której każdy może dołączyć

Jeśli nie macie jeszcze planów na końcówkę maja, warto przyjrzeć się ciekawej propozycji Hondy. W tym roku polski oddział organizuje imprezę dla miłośników jazdy turystycznej i terenowej (Adventure) połączona z Rajdem Tukan, który odbędzie się w dniach 24-26.05.2019.

Rajd Tukan. Foto: Marcin Jędras

Miejscem zlotu będzie Bardzo Śląskie na Dolnym Śląsku, a konkretnie zielone tereny za zajazdem Złoty Lew. Na miejscu będze można rozbić namiot lub samodzielnie znaleźć sobie kwaterę, których w okolicy nie brakuje. Honda przygotowała dla uczestników wyzwania trzy trasy:

1. Trasa turystyczna — rajd na orientację podkreślający walory turystyczne i widokowe Dolnego Śląska przebiegający po wytyczonej trasie asfaltowej.
• długość trasy to około 200 km wraz z zadaniami turystycznymi dla uczestników
• wskazówki do trasy opracowane w sposób typowy dla roadbooka, zawierającymi dane o trasie. Roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS), dla chętnych lub w formie
papierowej

2. Trasa szutrowa – przejazd dojazdówkami Rajdu Tukan, ale bez obowiązku startu na odcinkach specjalnych. Przejazd po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Zalecane opony kostkowe.
• długość trasy około 160 km po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego.
• roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS) dla chętnych roadbook w wersji papierowej. Ślad trasy dla chętnych dostępny poprzez odpowiednie pliki w formatach GPS

3. Trasa off-road – łącznie około 160 km, start na odcinkach specjalnych Rajdu Tukan (OSy łącznie ok. 35- 40 km) wraz z dojazdami do OS po drogach polnych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Wymagane opony kostkowe.
• roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS) dla chętnych roadbook w wersji papierowej
• ślad trasy dostępny poprzez odpowiednie pliki w formatach GPS

Wpisowe:
– 150 zł kierowca motocykla HONDA (liczba miejsc ograniczona)
– pasażer motocykla lub kibic 75 zł (jedynie jedzenie)

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

%d bloggers like this: