Rusza Dominar Day. Będzie można wypróbować hit indyjskiego producenta

Rozpoczyna się cykl eventów Bajaj, w ramach których każdy zainteresowany będzie mógł samodzielnie przekonać się o zaletach modelu Dominar 400. Pierwsze jazdy próbne ruszają już jutro w Łodzi.

fot. Bajaj Poland

Okazją jest coroczne spotkanie w ramach Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego Łódź. Miejsce zlotu to oczywiście łódzka Atlas Arena, gdzie można zameldować się o godzinie dziesiątej rano. Poza modelem Dominar 400, dealer marki – Bike Moto Port Łódź, zaproponuje również jazdy na Pulsarze NS 125.

Dominay Day nie obejdzie się bez atrakcyjnych promocji. Każdy, kto zakupi motocykl Bajaj, dostanie również voucher o wartości 800 zł na odzież lub akcesoria.

Dominar 400. Foto: romet.pl

Dominar 400 łączy w sobie dynamikę i zalety motocykla sportowego z komfortowymi właściwościami uniwersalnej maszyny turystycznej. Sercem układu jest pierwszy produkcyjny silnik jednocylindrowy z zapłonem DTS-i, który obsługują trzy świece zapłonowe Dominar 400.

System ten zapewnia skuteczne spalanie mieszanki przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Jednostka jest chłodzona cieczą, ma czterozaworową głowicę z poprawiającym przebieg krzywej momentu obrotowego rozrządem SOHC i została opracowana zgodnie z normami Euro4.

Silnik zasilany jest przez układ elektronicznego wtrysku Bosch i rozwija moc 35 KM (przy 8000 obr./min) oraz moment obrotowy o takiej samej wartości (przy 6,500 obr./min), co w połączeniu z 6-stopniową skrzynią biegów pozwala na uzyskanie dynamiki i pewnej reakcji na zmianę obciążenia.

Dominar 400. Foto: romet.pl

Całości dopełnia lekka i zapewniająca sztywność podwójna rama z lekkich stopów oraz wspierający trakcję precyzyjny wahacz. Turystyczne walory podkreśla zasięg 400 km pomiędzy tankowaniami, dzielona kanapa, odprężona pozycja za kierownicą, a także oświetlenie w technologii full-LED z matrycowym przednim reflektorem na czele. Motocykl dostępny jest w polskich salonach w cenie 14 999 zł.

%d bloggers like this: