Chcesz być pro? To musisz mieć kombinezon ProRace

BMW ogłosiło wczoraj wprowadzenie nowej wersji jednoczęściowego kombinezonu ProRace.

Kombinezon, podobnie jak wszystkie inne profesjonalne produkty bawarskiej firmy, można skonfigurować ściśle podłóg swoich oczekiwań i potrzeb, łącznie z szyciem na miarę. ProRace spełnia najwyższe standardy sportowe, ale jest również topowej jakości pod względem bezpieczeństwa.

fot. BMW

Precyzyjnie wycięty strój przygotowany przez partnera wyścigowego BMW, czyli Gimoto, wykonany jest ze skóry bydlęcej nappa (opcjonalnie ze skóry kangurzej) i obejmuje kompletny pakiet bezpieczeństwa z ochraniaczami w okolicy łopatki, łokci, bioder i kolan. Aby chronić plecy, BMW Motorrad oferuje oddzielnie dostępny ochraniacz pleców lub kamizelkę ochronną.

Aby nie dopuścić do pocenia się, gdy walczysz o pierwsze miejsce w pojedynkach motocyklowych, 3D dzianiny z plecionej tkaniny i perforowane skórzane panele na ramionach, klatce piersiowej i udach zapewniają ultrawydajną wentylację. Oczywiście ProRace posiada certyfikat CE i spełnia najwyższe standardy jakości.

fot. BMW

Konfigurator ProSuit umożliwia szeroki zakres dostosowania wyposażenia, łącznie z dodaniem logo zespołu lub sponsora, a nawet napisów lub pseudonimu. Standardowe umiejscowienie ochraniaczy również można zmodyfikować.

Skóra kombinezonu jest perforowana na rękawach, obszarze klatki piersiowej i udach, a w tylnej części wykonana jest z dystansowej tkaniny 3D, która zapewnia wspominaną wentylacje. Również układ perforacji można zmienić.

fot. BMW

Wycena jest dostępna po ustaleniu wszystkich szczegółów w konfiguratorze i wysyłana bezpośrednio na skrzynkę e-mail klienta. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

%d bloggers like this: