W „Bad Boys III” zobaczymy motocykle Harley-Davidson?

Will Smith i Martin Lawrence pracują na planie „Bad Boys III”, który do kina trafi w 2020 roku. W filmie akcji nie mogło oczywiście zabraknąć motocykli…

Detektyw Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith) są oficerami w policji w Miami. Lowrey jest bogatym playboyem, i jest przeciwieństwem Burnetta, męża z trójką dzieci – stąd również bierze się wiele zabawnych sytuacji w filmie, którego pierwsza część trafiła do kin w 1995 roku. Sequel pod tytyłem „Bad Boys II” pojawił się kilka lat później, w 2003 roku.

fot. motoridersuniverse.com

Na trzecią część musieliśmy czekać znacznie dłużej, ale na razie nie znamy szczegółów fabuły. Wiemy natomiast, że aktorzy zostali zauważeni w Atlancie w stanie Georgia i uchwyceni na zdjęciach. Wynika z nich, że marką, która współpracuje z filmowcami przy „Bad Boys III”, jest Harley-Davidson.

Nasze przekonanie bierze się z faktu, że Will Smith siedzi za kierownicą nowego Fat Boba, natomiast Marin Lawrence towarzyszy mu w wózku boczny i najwidoczniej siecze wrogów z karabinu maszynowego – nie wnikamy.

fot. motoridersuniverse.com

Swoją drogą to nie tajemnica, że Will Smith wie, jak jeździć na motocyklu. W filmie „Ja, robot” aktor dał popis swoich umiejętności za sterem MV Agusta F4 SPR 750, chociaż może nie do końca, bo najtrudniejszych tricków podjął się jego dubler i kaskader.

W każdym razie „Bad Boys III” zobaczymy już w przyszłym roku. Ciekawe czy na planie znajdą się również motocykle innych marek?

%d bloggers like this: