Swarovski, Shark i Segura: Co łączy te marki?

Zawsze podziwiam osiągnięcia austriackiego przedsiębiorstwa D.Swarovski KG, które wyroby ze szkła z domieszką ołowiu sprzedaje jako ekskluzywne kryształy, często za niemałe pieniądze. Niegdyś „kryształy” królowały na komodach naszych babć w postaci rzeźbionych wazonów i mis, teraz eleganckie panie noszą te szkiełka, o pardon, biżuterię, do wieczorowych sukni. Oczywiście nic w tym złego, natomiast nieco zaskakujący jest nowy obszar ekspansji Swarovskiego za pośrednictwem marki Shark i Segura.

fot. materiały prasowe

Obie marki są doskonale znane przez motocyklową brać: Shark produkuje popularne kaski, natomiast Segura sprzedaje cieszącą się sporym wzięciem odzież motocyklowa. W nowej kolekcji wszystkie trzy marki łączą siły, czego efektem jest kask, rękawice oraz kurtka błyszcząca od kryształów Swarovskiego.

fot. materiały prasowe

Segura przygotowała specjalną wersję kurtki Laddy Terry oraz rękawice Lady Cox, natomiast Shark opracował model Nano Crystal z kryształami pyszniącymi się na skorupie – głównie w okolicy mechanizmu przesłony. Klientki mogą się również zdecydował na jeden z czterech wariantów kolorystycznych kasku. Na razie nie znamy jeszcze cen tych modeli w polskiej dystrybucji, ale tanio na pewno nie będzie.

fot. materiały prasowe

Dobrze przynajmniej, że projektanci nowych modeli kasku, kurtki i rękawiczek, nie przesadzili z aplikacją tych szkiełek. W sumie nie wygląda to chyba nawet źle.

fot. materiały prasowe
%d bloggers like this: