Wrocław Motorcycle Show 2019 startuje już jutro!

Do IX Targów Motocyklowych pozostało dosłownie godziny. Tegoroczne zmiany to powrót do sprawdzonej dwudniowej formuły wydarzenia oraz nowa lokalizacja, niezwykle klimatyczna i malownicza, niegdysiejsza zajezdnia tramwajowa „Dąbie” przy ulicy Wróblewskiego 33, która zastąpi Halę Stulecia z powodu jej remontu.

Zajezdnia Dąbie (Czasoprzestrzeń) to postindustrialna zabudowa doskonale pasująca do customowych motocykli. Zabytkowy obiekt zapewnia aż 4,5  tys. metrów przestrzeni pod dachem i ponad dwa hektary terenu wokół. Do tego miejsce znajduje się w jednym z najciekawszych architektonicznie rejonów Wrocławia, niedaleko Zoo, Hali Stulecia oraz Stadionu Olimpijskiego.

fot. wms.info.pl

VIII edycję Wrocław Motorcycle Show odwiedziło ok. 12 000 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z propozycją prawie 100 wystawców. Jednym z największych atutów targów WMS są imprezy towarzyszące, m.in. strefy tematyczne tj. podróżnicy, kluby sportowe, kluby motocyklowe; pokazy na terenach zewnętrznych, spotkania z ciekawymi postaciami branży. Tegoroczna lista atrakcji jest już dostępna pod tym adresem.

Na scenie WMS2019 pojawi się między innymi znana podróżniczka Ania Jackowska, o szkoleniach i jeździe na torze opowiedzą Damian Oldakowski oraz Bartosz Tymoszek, odbędzie się równiez pokaz przeprowadzony przez Fundację Ratownictwa Motocyklowego Polska. Oczywiście nie zabraknie prezentacji najnowszych wzorów mody motocyklowej, w tym takich marek jak Alpinestar, Spidi, Shima czy Adrenaline.

Jeśli chodzi o wystawców motocyklowych, zobaczymy pojazdy Aprili, BMW, Ducati, Harleya-Davidsona, Hondy, KTM, Indiana, Moto Guzzi, MB Agusty, Yamahy, Husqvarny i innych.

Fot. Inforiders.pl
Fot. archiwium WMS

Wrocławskie show odbędzie się w dniach 16.03 do 17.03.2019. Ceny biletów sa stałe, 20 złotych za bilet normalny i 15 złotych za ulgowy. Zakupiony bilet jest ważny przez jeden dzień trwania imprezy. Dzieci do lat 10 wchodzą za darmo. W sobotę impreza WMS potrwa od 10 do 18, natomiast w niedzielę od 10 do 17. Warto się pojawić!

%d bloggers like this: