Indian zaprezentował limitowaną edycję Jack Daniel’s Springfield Dark Horse

Możemy wreszcie zobaczyć finalną wersję współpracy Indiana z marką Jack Daniel’s. Motocykl został przygotowany przez Klock Werks Kustom Cycles i jest to model Springfield Dark Horse. Od samego patrzenia zaczyna suszyć w gardle.

fot. Indian Motorcycle

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych akcji z Jack Daniel’s, dostępnych egzemplarzy będzie niewiele. Tym razem do klientów na całym świecie trafi zaledwie 177 sztuk. W Europie specjalna edycja pojawi się wyłącznie w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz w Niemczech.

Co ciekawe, nawet gruby portfel nie wystarczy, aby zakupić ognistą wersję Springfielda od ręki. Wszyscy chętni powinni skorzystać ze specjalnego formularza online, gdzie będzie można zapisać się od 17 marca (o godzinie 23:59). W podanym później terminie odbędzie się losowanie, które wyłoni szczęśliwców, którzy zyskają prawo do kupna wyjątkowego Springfielda.

fot. Indian Motorcycle

Unikalny szary i czarny schemat kolorów (Heavy Metal Crystal i Thunder Black Vivid Crystal) limitowanego modelu został zainspirowany odcieniami drewna z beczek Single Barrel Select. Na kilku elementach motocyklach umieszczone zostało również logo Jack Daniels Single Barrel.

Springfield Dark Horse to już czwarty z kolei model będący wynikiem partnerstwa marki Indian i Jack Daniel’s. Oczywiście do każdego zakupionego egzemplarza dołączona jest butelka Jack Daniel’s Single Barrel, aby można było później świętować zakup w eleganckim stylu. Pudełko z amerykańską Tennessee whiskey wykończono tą samą skórą, której użyty do wykonania motocyklowego siedziska. Do tego będzie posiadało wygrawerowane imię właściciela, numer motocykla i jego VIN.


Źródło: YouTube/Indian Motorcycle

Inne wysokiej jakości dodatki to przyciemniania przednia szyba, oświetlenie LED, specjalne koła i kierownica, a także siedzisko z logo Single Select Jack Daniel’s.

%d bloggers like this: