15 propozycji Choppers Division na prezent w Dniu Kobiet

Pewnie będziecie zaskoczeni jeśli Wam powiem, że historyczne znaczenie Dnia Kobiet to wyrażenie szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Raczej mało który z facetów stojący w długiej kolejce do kwiaciarni duma nad licznymi ofiarami walki o równe prawa obu płci, ale to chyba nawet lepiej, bo przecież przyjemniej wręczyć tej jedynej prezent, który ma być wyrazem pamięci i uczucia, a nie święta ustanowionego przez Socjalistyczną Partię Ameryki.

Z drugiej strony, jeśli by się nad tym głębiej zastanowić, to nasze zmotoryzowane panie, które równo z facetami ujeżdżają motocykle, są forpocztą kobiecych ruchów walczących o równouprawnienie. Dla nas natomiast są to kobiety z charakterem, oczywiście niczego nie ujmując przedstawicielkom pięknej płci, które motocykle wolą jedynie oglądać lub wybierają fotel pasażera.

fot. pixabay

Czym obdarować kobietę, która przemierza setki kilometrów w siodle motocykla? Opcji jest wiele, ale jeśli ma to być coś symbolicznego, w temacie i pasujące do dziewczyny, która z motocyklem jest za pan brat, przyjrzyjcie się ofercie Choppers Division przygotowanej specjalnie na 8 marca. Na dzień dobry do wyboru są trzy warianty chusty, którą można nosić zarówno na szyi jak i na głowie w formie bandany.

fot. Choppers Division

Krwistoczerwony napis „Motorcycle love” na pierwszej z nich nie pozostania niedopowiedzeń w kwestii, kto tu jest na pierwszym miejscu, ale jeśli jesteś zdystansowanym do siebie facetem i potrafisz się z tym pogodzić, to odżałujesz 25 złotych na ten zabawny drobiazg. Druga opcja, czyli „No ride no life” jest jak dla mnie bardziej dwuznaczna i to jest super. Zwróćcie jeszcze uwagę, że obie chusty mają rozmiary małego dywanu, 72 na 72 centymetry to bardzo dużo. I dobrze.

Jeśli symboliczna chusta, nawet wielka, to jednak za mało, sprawdźcie jeszcze wariant damskiego T-shirta ze skrzydłami na plecach. Dobry, klasyczny motyw, który podkręcono rozcięciami sugerującymi, że te skrzydła próbują rzeczywiście oderwać się i odlecieć od właścicielki. Niezły pomysł i wykonanie, bo materiał to bawełna z domieszką elastycznej lycry.

fot. Choppers Division

Podobny motyw, ale ze znacznie dłuższymi piórami, pojawia się jeszcze na tunice Angels Wings. Tym razem skrzydła łączy krzyż maltański z inskrypcją: Lady Biker. Powiem Wam jeszcze jedno, bo zdjęcia tego nie oddają. Kiedy piękna pani w tunice porusza się charakterystycznym, kobiecym krokiem, skrzydła wydają się poruszać i ją unosić. Moim zdaniem to piękny widok. Materiał jest połączeniem wiskozy i elastanu, a więc świetnie układa się na ciele.

W ofercie przygotowanej przez Choppers Division specjalnie na Dzień Kobiet jest w sumie kilka wariantów T-shirtów. To chyba najbardziej uniwersalny prezent, bo T-shirtów zawsze jest za mało z prostego i prozaicznego powodu: zużywają się szybciej niż inna odzież. Na 8 marca do wyboru jest dziesięć wariantów i dwie wersje kolorystyczne, z różnymi grafikami. Bez problemu wybierzecie taki, który przypadnie tej jedynej do gustu.

fot. Choppers Division

Zachęcamy do zakupów, a jeżeli się spóźnisz z wyborem i pojawi się ryzyko, że przesyłka dotrze po terminie, spójrz jeszcze na listę sklepów partnerskich Choppers Division, gdzie można zakupić cały asortyment od ręki, na miejscu. Wszystkie sklepy pod tym linkiem.

Na koniec dorzucę Wam jeszcze pewną myśl, która bardzo mi się podoba i idealnie pasuje do tematu: „Zakochana osoba jest metrem kwadratowym na kilku centymetrach czyjegoś serca”. LwG!

 

%d bloggers like this: