Kolejni „Szybcy i wściekli”? Tak i nie. W nowym filmie pojawią się nowe motocykle

Kolejni „Szybcy i wściekli”? Tak i nie. Właściwie dwóch facetów z serii F&F dorobiło się swojego spin-offa, ponieważ nigdy za wiele Dwayne Johnsona i Jasona Stathama.

Źródło: YouTube/F&F

Jak Luke Hobbs i Deckard Shaw otwierają swoje własne show i najbardziej wybuchowy duet, który powstał, żeby uratować świat. Oczywiście potrzebują do tego również superzłoczyńcy godnego ich twardych pięści. W tą role wciela się aktor Idris Elba, czyli słynny Heimdall z „Thora” i „Avengers”.

Źródło: YouTube/F&F

Aby sprostał jakoś dwóm największym zabijakom serii F&F został genetycznie ulepszony, ale nas najbardziej interesuje, że w filmie zobaczymy go w siodle zmodyfikowanego Trumpha.

Nowy zwiastun filmu, który pojawi się w kinach 2 sierpnia 2019 zawiera jeden fragment prezentujący złych ludzi na motocyklach. Według komentatorów dwa egzemplarze pochodzą od modelu KTM L8 950 SM. Można je zidentyfikować po końcówce wydechów pod ogonem, konstrukcji owiewki i wahacza, a przede wszystkim zbiorniku. Motocykl, którym porusza się Brixton, to natomiast Triumph Speed Triple, którego można rozpoznać po zbiorniku paliwa i elementach ramy.


Źródło: YouTube/Fast & Furious

Więcej dowiemy się zapewne wraz z pojawianiem się w sieci kolejnych zwiastunów. Liczymy, że motocyklowych scen w filmie będzie o wiele więcej.

%d bloggers like this: