5 prezentów na motowalentynki. Dla niej i dla niego

To już naprawdę ostatni dzwonek, więc jeśli nie chcesz dać jej kolejny raz wiązanki nudnych róż, które potem dwa tygodnie gniją w wazonie, powinieneś przejrzeć nasze propozycje na Walentynki.

Tym razem przygotowaliśmy wyłącznie propozycje z naszej polskiej sprzedaży, bo przecież nikt nie będzie czekał na tydzień przez Walentynkami na przesyłkę z Tiencin lub Shenzhen, która dotrze do Polski podczas majówki, kiedy nikogo nie ma w domu.

Zawieszka motocykl

Dobry, klasyczny motyw motocykla typu chopper z polerowanej stali 316L. Do zawieszki dołączony jest regulowany łańcuszek kulkowy. Masa motocykla to 24 gramy, długość 3 cm, szerokość 5,5, cm. Nie znamy mocy i maksymalnego momentu obrotowego.

fot. zubiro.com

Jeśli chopper to nie jest Twoja bajka, możesz przejrzeć inne opcje na stronie Zubiro. Są też świetne zawieszki na bazie kół zębatych oraz cała masa innych motywów. Do wyboru, do koloru i na dodatek możesz zawiesić jeden z wielu wisiorków nie tylko na szyi, ale również nadgarstkach i kostkach nóg. Może jakiś dzwoneczek? I jeszcze link.

Kolczyki koła zębate

Koła i zębatki to również motyw przewodni projektantki biżuterii Bożeny Garbińskiej, której dzieła można obejrzeć i zamówić na Art-Madam. Na stronie internetowej są tylko polscy projektanci, co dla mnie osobiście ma spore znaczenie, a biżuteria jest wytwarzana ręcznie, a nie odbijana na prasie przez małe, chińskie rączki.

fot. art-madam.pl

Kolczyki są ze srebra próby 999 w technice art clay. Koła mają średnicę 3,7 cm i ważą łącznie solidne 10,95 g. Trzeba nosić je z umiarem, żeby potem uszy nie sięgały do pasa. Jedyny kłopot jest tak, że kolczyki są wykonywane na zamówienie. Należy po prostu umówić się z Panią Bożeną na konkretne zlecenie, termin oraz… cenę. Pod tym adresem strona www.

Drewniany… cruiser

Wiem, co sobie pomyślisz: Po cholerę mi cruiser ze sklejki brzozowej? I masz rację, bo nie będzie pasował na półce do porcelanowej baletnicy. Tak zupełnie na serio, to wcale nie jest zły pomysł, bo akurat ten model jest wykonany z wielką dbałością o szczegóły, natomiast złożenie go wymaga aż… dwóch godzin wytężonej pracy.

fot. arena.pl

Nie potrzebujesz kleju oraz dodatkowych narzędzi, za to przyda się pomoc dziewczyny lub jeśli ją jesteś, to chłopaka. Wreszcie możecie razem złożyć jakiś motocykl wspomagając się międzyczasie swojskim Prażubrem. Na koniec warto urządzić małe zawody w biciu rekordu prędkości lub dystansu, bo ten model ma napęd gumkowy i jeździ! Opcja zakupu tutaj.

Grawerowany kufel

W temacie wspomnianego Prażubra czy innego złocistego trunku, który przecież pijają wszyscy poza noworodkami i orangutanami, możesz zaskoczyć ją lub jego grawerowanym kuflem z własną aplikacją. Do wyboru jest wiele wzorów graficznych i każdy tekst, bo ogranicza Cię tylko własna fantazja i liczba wierszy – może ich być maksymalnie cztery. Nie muszę chyba dodawać, że kufelek należy później wypróbować, prawda?

fot. crazyshop.pl

Na potrzeby naszego małego walentynkowego zestawienia przygotowałem dwa przykłady. Szczególnie polecam ten drugi, możecie korzystać z niego do woli. PS. Na crazyshop.pl znajdziecie też kieliszki do wina, karafki, a nawet… świece, chlebaki i noże, a więc nie musicie ograniczać się do napisów na kuflu. Nie grawerują tylko żyrandoli. Łapcie “kup teraz“.

T-shirt dla… Was

Oczywiście nie jeden, chociaż pewnie też byłaby dobra zabawa. Na stronie Choppers Division znajdziecie w tej chwili świetne zestawy motowalentynkowe dwóch T-shirtów: damskiego i męskiego. Komplety są obniżonej cenie, do wyboru mamy pięć podwójnych kombinacji w jedynym słusznym kolorze i odpowiedniej tematyce – żadnych jednorożców, misiów i serduszek.

fot. sklep.choppersdivision.pl

W T-shirtach najlepsze jest to, że aby założyć nowy trzeba wpierw ściągnąć stary. To dobra okazja żeby przez jakiś czas pozostać w ogóle bez koszulek, nie uważacie? W końcu czy nie taki jest sens Walentynek? I jeszcze tylko podaję namiar na ofertę.

Kolejne marki wkrótce!

%d bloggers like this: