Garaż Gazebox składa się jak domek z kart. Dobra opcja dla motocykla?

Nie każdy ma możliwość parkowania motocykla w garażu, natomiast przechowywanie jednośladu pod przysłowiową chmurką, jest dla niego wyjątkowo niekorzystne. Jednym z ciekawszych rozwiązań tego problemu są garaże Gazebox.

fot. gazebox.pl

Gazebox to system składanego dachu opatentowany przez Włochów. Na postawienie Gazeboxa nie potrzebujemy żadnych pozwoleń (na własnym terenie), instalacja jest bardzo prosta, a garaż zajmuje mało miejsca.

Konstrukcja składa się z poliwęglanowych paneli, które zabezpieczą pojazd nie tylko przed śniegiem i deszczem, ale też gradem, nadmiernym nagrzaniem, zwierzętami. Jeżeli nie chcemy by panele były przezroczyste, istnieje możliwość wyboru i zamówienia tych elementów w dowolnym kolorze i wzorze, łącznie z… moro.

fot. gazebox.pl

Producent przygotował swoje garaże w czterech rozmiarach – S, M, L oraz H. Najmniejsza z oferowanych „szklarni” jest wystarczająco duża, aby zaparkować obok siebie dwa motocykle. Daje to również dość miejsca do pracy w środku.

W zależności od opcji, klient może wybrać oświetlenie LED, automatyczne otwieranie pilotem, wyposażenie w kamery CCTV, drzwi boczne dla modelu L, oraz ogniwa fotowoltaiczne uniezależniające właściciela od prądu zewnętrznego.

fot. gazebox.pl

Problem jest tylko jeden. Gazebox to niestety bardzo drogie rozwiązanie. W rozmiarze M kosztuje aż 36 000 zł.

%d bloggers like this: