10 świątecznych prezentów dla motocyklisty(-tki)

Święta to czas kiedy głowimy się nad prezentami i zastanawiamy, co też wykombinować w tym roku. Musimy przecież jakoś wypośrodkować atrakcyjność podarków z zasobnością portfela i na dodatek wypadłoby o odrobinę oryginalności, a przynajmniej zaskoczenia.

Niektóre z poniższych propozycji na pewno są dość oryginalne i nietypowe, inne nieco mniej, ale być może pomogą Wam w poszukiwaniach, albo natchną na inne pomysły. Sprawdźcie naszą listę dziesięciu prezentów dla motocyklisty(-tki).

1. Grawerowana whiskey

Doktor William Schaffner z wydziału medycyny prewencyjnej na Uniwersytecie Medycznym Vanderbilt, stwierdził niedawno podczas wywiadu dla ABC News, że „alkohol rozszerza naczynia krwionośne, co ułatwia błonie śluzowej zwalczać infekcję”. Kieliszek czegoś mocniejszego, szczególnie zimą, na pewno się przyda, a tym bardziej ze specjalnej butelki, na której znajduje się dedykacja dla obdarowanego. Grawer musi być jednak dobrej jakości, żeby aplikacja wyglądała jak oryginalna. Taką jakość zapewnia Sygnat. Jest drogo, ale elegancko. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. sygnat.pl

2. Ogrzewacz do rąk

Nietypowy ale dla motocyklisty bardzo przydatny prezent, idealny pod choinkę. Ogrzewacz do rąk Zippo zasilany jest starą, solidną benzyną, a nie mazią w kolorze niebieskim. Jednorazowe napełnienie ogrzewacza benzyną ZIPPO pozwala na jego pracę do dwunastu godzin bez konieczności ponownego uzupełniania paliwa. W skład zestawu wchodzą: ogrzewacz, woreczek welurowy, plastikowy lejek – miarka oraz benzyna. To idealna pozycja na jesienne i zimowe aktywności, a także jazdę na motocyklu dla ekstremalnych riderów, gdzie konieczne bywa ogrzanie zmarzniętych rąk lub ciała. Do wyboru jest kilka wariantów kolorystycznych, a wiec Zipp można sprezentować również przedstawicielce płci pięknej. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. top-time.pl

3. Piwny chopper na ścianę

Mało jest trunków cieszących się większą popularnością niż piwo. Nigdy nie jeździmy na podwójnym gazie, ale trudno wyobrazić sobie jakiś zlot lub spotykanie z kumplami od kierownicy, podczas którego nie trącisz się z przyjaciółmi kuflem złocistego trunku. Smaków i odmian jest wiele, tak jak i miejsc gdzie pijamy i kosztujemy piwa. A gdyby tak stworzyć swoją mapę tych wszystkich doskonałych wieczorów? Wystarczy zabrać z każdego z nich kapsel na pamiątkę i po przyjeździe do domu umieścić go w tym rękodziele. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. etsy.com

4. Świąteczny zestaw ciuchów

Sprawdzona propozycja to bogaty zestaw od Choppers Division. Opcji jest naprawdę wiele i na każdą kieszeń: oczywiście z obowiązkowymi, motocyklowymi motywami. Produkty Choppers Division mogę polecić z czystym sercem, bo zakupiłem niegdyś motocyklowy T-shirt, który przeżył kilka innych markowych koszulek i nadal nieźle wygląda, mimo regularnych bitw z proszkiem OMO w mojej pralce. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. sklep.choppersdivision.pl

5. Personalizowana moto-biżuteria

Nasza propozycja pochodzi z Etsy.com, ale bez problemu znajdziecie ofertę w polskich sieciach sprzedaży. Wzorów jest od groma i ciut ciut – dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Można również żonglować materiałami: srebro, złoto, platyna, kamienie szlachetne i półszlachetne. Moim zdaniem najlepiej rozglądać się za biżuterią, którą można spersonalizować – dodać niewielki napis, życzenia, datę, cokolwiek co sprawi, że ta biżuteria będzie łączyć się z tegorocznymi Świętami i najlepszym wspomnieniami sezonu. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. etsy.com

6. Szyld

Tabliczek i szyldów z motywami motocyklowymi jest bez liku. Ponieważ wykonane są z blachy, nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz elewacji, drzwi lub bramki. Opcji i wzorów jest dosłownie tysiące, a wiec można bez problemu znaleźć tabliczkę pasującą do charakteru, stylu i motocykla osoby, którą chciałbyś obdarować. To drobny prezent, ale całkiem przyjemny. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. bikestar.pl

7. Motocyklowy zegar

Kolejny drobiazg, który jest na tyle uniwersalny, że przyda się niemal każdemu: jej i jemu. Zawsze znajdzie się jakaś ściana w mieszkaniu, garażu lub domu, gdzie będzie można motocyklowy zegar powiesić. Wzorów i materiałów znajdziecie setki jeśli nie tysiące. Osobiście kupiłem sobie kiedyś oryginał H-D, który mierzy mi czas do tej pory, ale nie uważam, że dla znaczka Harleya-Davidsona warto zapłacić trzykrotność ceny „zwykłego” zegara naściennego. Bez problemu znajdziecie zegarek z ulubiona marką, firmą, motocyklem lub motywem. Oto jedna z propozycji. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. onthewall.com.pl

8. Zestaw chemii motocyklowej

Nie znam motocyklisty, który ma „za dużo” smarów i środków czyszczących do motocykla. Pewnie dlatego, że te preparaty dość szybko się zużywają. Z tego powodu zestaw chemii motocyklowej to pewniak jeśli szukasz czegoś porządnego ale niezobowiązującego. Bardzo fajną opcję ma Motul. W zestawie jest smar C2+ Road, płyn E8 Scratch Remover, spraj E9 Wash & Wax, preparat M2 Helmet Interior Clean. Można pucować i smarować swój motocykl od rana do nocy. Czego chcieć więcej zimową porą? Opcja kupna pod tym adresem.

fot. gmoto.pl

9. Motocykl Kawasaki Ninja H2R

Dobrej jakości model do sklejania to nie tylko fajne zajęcie dla ojca z synem lub córką, ale też przyjemna dla oka ozdoba – do tego wyjątkowa, bo wykonana w części samodzielnie. Świetne modele znajdziecie m.in. na stronie Somap.pl. Mają one gumowe koła, winylowe przewody, metalowe elementy. Uważnie i precyzyjnie złożone wyglądają jak miniaturowa kopia oryginału. Oczywiście to nie musi być Kawasaki Ninja, bez trudu znajdziecie model lub przynajmniej firmę, które preferujecie. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. somap.pl

10. Motocyklowa… pościel?

A właściwie czemu nie? W sieci dostępna jest niezliczona ilość wzorów, natomiast nasza propozycja od Łóżkoholików ma wyjątkowo sympatyczny wzór. Wystarczy tylko rozsypać garść ziemi ze żwirem do wyrka i będziecie czuć się jak na prawdziwym offroadzie. Do tego cena poniższego kompletu jest obecnie bardzo atrakcyjna. Jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, niektóre firmy umożliwiają wykonanie na pościeli aplikacji ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Istnieje zatem możliwość uzyskania zupełnie niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju kompletu pościeli. Opcja kupna pod tym adresem.

fot. lozkoholicy.pl
%d bloggers like this: