Bad Santa z Choppers Division i inne prezenty. Propozycje na 6 grudnia i nie tylko!

Perfumy dla niej, większy flakon z zawartością, którą można wlać do gardła – dla niego. Jeszcze jakiś samochodzik dla dzieciaka i prezenty gotowe. Nuda, nuda, nuda! Opcje są dwie: twardo obstajesz przy corocznym schemacie, albo szukasz czegoś nowego i wyrywasz włosy z głowy, bo pomysłów masz dokładnie zero, i to absolutne.

Ale nie tylko Ciebie boli głowa na myśli o szukaniu mikołajowo-świątecznych prezentów. Oto nasza propozycja. Krótko i na temat – nikt się nie obrazi na ciepłą bluzę lub wesołego T-shirta z opcją świątecznych motywów nadruków. Nie proponujemy jednak grzecznych sweterków z zieloną choinką na froncie. W końcu jesteśmy motocyklistami! Linki do asortymentu znajdziesz pod wytłuszczonymi frazami.

Masz dość tego ociekającego cukrem faceta w czerwonym kubraku z policzkami jak dwa jabłka odmiany Golden Delicious, który co roku przyjeżdża do nas czerwonymi tirami Coca-Coli? Możesz skonkretyzować swoje wątpliwości i dać wyraz niechęci stawiając na jego starszego brata – właściwie starszego od węgla. Całej rodzinie, a szczególnie babciom i dziadkom, na pewno zrobi się ciepło, kiedy zobaczą radosny uśmiech Bad Santa i jego szczere spojrzenie. Przy okazji będziesz wyglądał elegancko i świąteczne w nowej bluzie z długimi rękawami. Uwaga! To oferta wyłącznie w limitowanej edycji świątecznej!

fot. Choppers Division

Jeśli chciałbyś sprawić niespodziankę swojej piękniejszej połowie, możesz zaskoczyć ją bluzą z przyjaznym obliczem Santa Bandit, czyli motocyklowej wersji świętego Mikołaja, który od dwóch płóz i renifera z czerwonym nosem woli dwa koła motocykla i zdrowe konie mechaniczne. Gramatura 290 gr, czyli jest grubo i ciepło. Dla tej jedynej na pewno idealnie.

fot. Choppers Division

Dobrą opcją będzie również tandem świętego Mikołaja i Rudolfa, którzy rzucili to wszystko i pojechali pić w Bieszczady. Teraz są na celowniku organów ścigania, dlatego jeśli zdecydujesz się na wzór Bad Company Wanted, będziesz mógł wydatnie pomóc stróżom prawa. I to jest właściwa postawa. Jeśli zrobi się gorąco, możesz sprawdzić również kilka utrzymanych w podobnej konwencji T-shirtów.

fot. Choppers Division

Po to mamy zwyczajowy świąteczny szał zakupów, żeby szaleć, ale świąteczne mega zestawy Choppers Division mają ten dodatkowy walor, że przy zakupie większej liczby rzeczy oszczędzamy sporo grosza. Opcje są trzy, jak tradycyjne zawołanie świętego Mikołaja popędzającego renifery do galopu po chmurach. Dla gorących facetów, którzy nawet w zimie chodzą w krótkich spodenkach, najlepszym wyborem będzie Świąteczny Mega Zestaw Koszulki Męskie. To pięć tegorocznych hitów Choppers Division z kategorii T-shirtów. W zestawie taniej o 75,95 zł. Mogą się przydać nie tylko podczas zawieszania bombek na choinkę – w nowym sezonie motocyklowym będą jak znalazł.

fot. Choppers Division

Opcja druga, czyli Świąteczny Mega Zestaw Top Męskie, to bluza, longsleeve, trzy T-shirty i chusta „Orły”, w sumie sześć najchętniej wybieranych męskich produktów marki Choppers Division. W takiej konfiguracji zima wydaje się niestraszna, a do tego oszczędzasz blisko 100 złotych, które może wydać na cztery butelki grzańca z Tesco lub jeden kieliszek wina w sklepie Marka Kondrata. Jeśli święta maja być bardziej kolorowe i z goździkową nutą, polecam tę pierwszą opcję.

fot. Choppers Division

Największy upust gwarantuje wybór Świątecznego Mega Zestawu Podkowa. Niestety bije też najmocniej po kieszeni, ale jeśli spojrzeć na to z innej strony, to musisz oddać tylko dwa papierki z Zygmuntem I Starym i kilka monet, za które dostaniesz dwie ciepłe bluzy, dwie porządne koszulki (1 damska, 1 męska) oraz dwie chusty. Ochrona przed zbliżającymi się mrozami gwarantowana, można też rozgrzać się myślą, że w zestawie komplet tańszy jest o blisko 113 zł.

fot. Choppers Division

A co dla naszych milusińskich? Choppers Division ma dla nich łagodniejszą wersję Mikołaja na chopperze, różniąca się od oryginału z Laponii jedynie kaskiem motocyklowym na głowie i wyeksponowanym, mocnym tricepsem. T-shirt „Wesołych Motocyklowych” wykonany jest w 100% z bawełny, więc jest mięciutko i wygodnie. Dziecię nie będzie jęczeć, że coś je uwiera, a Ty nie będziesz musiał kręcić głową z niesmakiem na widok zwyczajowej odzieży z nudną Królewną Śniężką i irytującymi Smerfami. Ho ho ho!

fot. Choppers Division

I jeszcze jedno. Surowe w formie, ale eleganckie pudełko Choppers Division jest obecnie w obniżonej cenie 4,99 zł, natomiast ekspresowa wysyłka gwarantowana jest w ciągu 24 godzin, czyli jeśli kurier lub pocztowcy prześpią w nocy zalecane dla zdrowia osiem godzin, a w dzień nie będą przysypiali w samochodach dostawczych, odbierzesz paczkę w najkrótszym możliwym terminie. I o to chodzi!

fot. Choppers Division
%d bloggers like this: