Espresso Veloce Royale – napij się kawy ze złotego silnika V12

Espresso Veloce Royale to najbardziej efektowny ekspres do kawy w tym roku, zaprojektowany dla osób, które żyją motoryzacją, oddychają nią i chcą nawet pić kawę z silnika V12.

fot. superveloce.co

Każdy Royale wykonany jest z kombinacji najwyższej klasy aluminium 6082 T6, stali nierdzewnej 315 i chirurgicznej stali 304. Inne szlachetne materiały, których użyto do wykonania silnika, to białe złoto 18ct, diamenty, karbon z domieszką złota i ametysty.

fot. superveloce.co

Jedyne, o co można mieć pretensje, to zastosowanie podajnika na kapsułki z kawą, co ogranicza co prawda czynności konserwacyjne oraz obsługowe i zapewnia poprawne espresso, ale jednak do świeżo mielonej kawy się nie umywa.

fot. superveloce.co

Na pokładzie jest też dozownik do Grappy, czyli najsłynniejszego, włoskiego winiaka powstającego z fermentacji i destylacji wytłoków, szczególnie pestek i skórek powstałych z procesu produkcji wina.

fot. superveloce.co

Przy łącznej wadzie 28 kilogramów i wymiarach 380 mm x 420 mm x 340 mm Espresso Veloce Royale będzie pasował do większości kuchennych blatów. Napięcie wyjściowe może wynosić od 110 do 240 V, a więc kawę z silnika V12 można napić się również w Polsce.

fot. superveloce.co

Cena? Na razie nie nieznana, ale istnieje ryzyko, że będzie trzeba sprzedać motocykl i mieszkanie, żeby napić się kawy z Royale. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

fot. superveloce.co
%d bloggers like this: