Ducati Scrambler i Venom w jednym stali domku…

„Venom” pojawił się w kinach 5 października, ale jeśli nie bardzo interesuje Was historia Eddiego Brocka, który próbuje uwolnić się od symbionta, możecie skupić się na występujących w filmie motocyklach.

fot. YouTube / Ducati

Sony Pictures podpisało na tę okoliczność kontrakt z Ducati, i dzięki temu włoskie motocykle możemy zobaczyć w wielu scenach hollywoodzkiego przeboju. Ducati prezentuje ponadto specjalny materiał zza kulis, który możecie obejrzeć poniżej, oraz jeszcze pachnącą nowością stronkę, który łączy fenomen kinowy z motocyklami marki – link tutaj.


Źródło: YouTube / Ducati

Wiele z filmowych scen nakręcono w San Francisco, niedaleko siedziby Ducati Nort America w Mountain View. Jason Chinnock, dyrektor generalny Ducati Nort America, stwierdził, że połączenie surowej stylistyki Scramblera z drapieżna postacią Marvela doskonale się w filmie sprawdziło. Widzieliście już „Venoma”? Warto się wybrać?

Dodajmy jeszcze, że Scrambler Full Throttle i Scrambler 1000 Special trafiły już do salonów marki na świecie. Więcej o tych motocyklach możecie poczytać w naszym materiale.

%d bloggers like this: