EICMA 2018 już za miesiąc!

Nie ostygły jeszcze emocje po Intermot w Kolonii, a już rozgrzewamy się na myśl o tegorocznej edycji EICMA. Właściwie dwie tak duże imprezy – międzynarodowe targi branży motocyklowej, które odbywają się w odstępie zaledwie miesiąca od siebie, to pewna przesada, ale z drugiej strony jeśli ktoś nie dotarł Kolonii, może teraz zaplanować wyjazd do Mediolanu.

fot. EICMA

Jeszcze niedawno Intermot i EICMA odbywały się naprzemiennie, czyli w cyklu co dwa lata, ale zapewne zadecydowały kwestie finansowe i teraz mamy obie imprezy co roku i niemal w tym samym czasie.

Jeśli zastanawiacie się nad wizytą w Mediolanie, przypominamy że jedne z największych targów branży motocyklowej na świecie odbędą się w dniach od 8 do 11 listopada w Fiera Milano. Bilet wstępu w kasie będzie kosztował 23 euro, natomiast zakup wejściówki w internecie to wydatek 19 euro.


EICMA 2018 Contest / EICMA

Bilet elektroniczny ma jeszcze tę przewagę, że nie trzeba tracić czasu w kolejce i można wygrać jedną z licznych nagród konkursowych, m.in. MV Agusta Brutale 800. Opcja zakupu wejściówki pod tym adresem. Do zobaczenia w Mediolanie!

%d bloggers like this: