Romet chwali się bogatą ofertą pitbike’ów z rodziny RMT Racing

Według Rometa pojazdy z kolekcji RMT Racing zostały stworzone przede wszystkim do tego, by dawać 100% radości z jazdy. Do wyboru jest 6 modeli, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

fot. romet.pl

Pojazdy RMT już w najmniejszej wersji Mini Cross 10, z silnikiem o pojemności 110 cm3 i z kołami o średnicy 10, lub 12 cali, choć przeznaczone są głównie dla młodszych adeptów motocyklowych, zapewniają odpowiednią dawkę wrażeń. Jest to jednostka o mocy 7,4 KM, która może rozpędzić siędo 55 km/h. Waga małego pitbike’a to tylko 54 kg. Skrzynia jest jednobiegowa, zbiornik mieści 4 litry paliwa.

fot. romet.pl

Dostępne są także modele z większymi jednostkami napędowymi, o pojemności 125 oraz 140 cm3 oraz na kołach 14, lub 17 calowych, a także w wersji supermoto, z szosowym ogumieniem na 12 calowych obręczach. Wydajny czterosuwowy napęd pozwala na pełną dynamiki i bezobsługową jazdę.

fot. romet.pl

Kolekcja motocykli RMT Racing łączy w sobie niewielkie gabaryty i spore możliwości. Dodatkowymi atutami pojazdów z kolekcji Rometa są ich niewygórowane ceny, które zaczynają się już od 2 249 zł. Najdroższy wariant to RMT 17” 140cc w cenie 4699 zł. Pełną ofertę znajdziecie pod tym linkiem.

 

Źródło: Romet

%d bloggers like this: