The Distinguished Gentleman’s Ride już za dwa tygodnie! Wybieracie się?

Pamiętacie o The Distinguished Gentleman’s Ride? Najbardziej elegancka impreza motocyklowa na świecie odbędzie się już za dwa tygodnie! Jeśli spojrzymy na eventową mapę, możemy przekonać się do grona The Distinguished Gentleman’s Ride w Polsce należą obecnie 403 osoby. Jest jeszcze sporo czasu żeby się dopisać, wyprasować garnitur, dopasować krawat i wypucować motocykl.

Na całym świecie zarejestrowało się już ponad 65 tys. motocyklistów, którzy wpłacili na walkę z rakiem prostaty blisko 3 mln dolarów.

Przypomnijmy jeszcze tylko, że The Distinguished Gentleman’s Ride to impreza motoryzacyjna, która odbywa się w jednym terminie na całym globie, w ponad 410 miastach na całym świecie. Jest to prawdziwe święto dla miłośników klasycznych motocykli, cafe racerów, bobberów, scamblerów itp. Samo wydarzenie to zorganizowany rajd motocyklowy, w którym udział mogą wziąć jedynie uczestnicy zarejestrowani na międzynarodowej stronie.


Źródło: YouTube / The Distinguished Gentleman’s Ride

Projekt wystartował w 2012 roku w Sydney w Australii. Organizatorzy doszli do wniosku, że często negatywny wizerunek motocyklistów wymaga zmiany i może stać się również wyzwaniem dla realizacji szczytnego celu, jakim jest walka z rakiem. W 2013 roku ponad 11 tys. uczestników DGR, w 145 miastach na całym świecie, uzbierało ponad 277 tys. dolarów.

%d bloggers like this: