Tor Głażewo zaprasza na III rundę Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018

Już 2 września na arenie zmagań do startu ustawią się zawodnicy pit bike. Mini-motocykle pit bike stają się coraz popularniejsze, nie tylko wśród amatorów, ale i zawodników. Z puli trenujących tę właśnie dyscyplinę wyłania się coraz więcej talentów, a cała stawka przyspiesza z rundy na rundę.

fot. otopit.pl

Tradycyjnie na torze off-road zmierzą się amatorzy, ale i zawodowcy z innych dyscyplin motorsportu. Starty odbywają się w sześciu klasach wyścigowych: Stock 90, Stock 125, Stock 150 Pro, Stock 150 MX, Super Pit i Pit Ladies. Będą również jazdy pokazowe dla dzieci od szóstego roku życia.

Podczas najbliższej rundy pojawi się również nowe wyróżnienie: Puchar Wójta. To trofeum otrzymają najlepsi zawodnicy z gminy Unisław, w której odbywają się zawody. To wyróżnienie za propagowanie tej dyscypliny i trafi do najlepszych zawodników zamieszkałych w gminie z każdej kategorii.

fot. otopit.pl

III runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018 odbędzie się 2 września. Treningi i kwalifikacje będą toczyły się od samego rana, a publiczność pojawi się od 13:00 kiedy to oficjalnie rozpoczną się zawody. Wstęp dla publiczności jest wolny.

Zapisy dla zawodników, pod tym linkiem: http://formularz.otopit.pl/bud-rem-stal-pit-bike-cup

%d bloggers like this: