Harley-Davidson chwali się nową kolekcją Dominion w modelach 2019

Nowa kolekcja Dominion daje wyjątkową możliwość spersonalizowania indywidualnego wyposażenia akcesoryjnego w ramach praktycznie nieograniczonej liczby opcji personalizacji. Elementy z tej kolekcji są lakierowane proszkowo w bazowych kolorach błyszczącej, anodyzowanej czerni i brązie.

fot. Harley-Davidson

Ponadto można w dowolny sposób łączyć je z dodatkami w następujących kolorach: czarny szczotkowany, brązowy lakier proszkowy, szczotkowany anodyzowany pomarańczowy i szczotkowane aluminium. Ta kolekcja akcesoriów najwyższej klasy podkreśla indywidualny, dynamiczny styl naszych maszyn.

Wśród najważniejszych nowości na 2019 rok jest również 7-calowy adaptacyjny reflektor przedni LED Daymaker® z opatentowanymi czujnikami i zintegrowaną elektroniką określa przechył boczny motocykla, aby automatycznie doświetlać zakręty w obszarach nieobejmowanych przez tradycyjne reflektory LED.


Źródło: YouTube / Harley-Davidson

Oczywiście zwolennicy ulepszania swoich maszyn, mogą skorzystać również z poprawiających osiągi zestawów tuningowych Screamin’ Eagle, które zaprojektowano z myślą o zapewnieniu określonych przyrostów momentu obrotowego i mocy, eliminując wszystkie domysły oraz testy metodą prób i błędów zwykle towarzyszące modyfikacjom silnika.

Nowy 4,5-calowy tłumik Screamin’ Eagle® w modelu Harley-Davidson Sport Glide umożliwia zastosowanie zestawów Screamin’ Eagle poziomu od I do IV. Nowa pokrywa aparatu zapłonowego i wysokiej jakości metalowy emblemat Screamin’ Eagle na silniku Milwaukee-Eight z oznaczeniem pojemności 107, 114 lub 117 i poziomem zestawu modernizacyjnego zdradzają „co drzemie w środku…”.

%d bloggers like this: