Na polskiej stronie Triumpha pojawiła się zapowiedź Scramblera 1200

O tym, że Triumph wyszykował nowego Scramblera, wiemy już od kilku miesięcy, ale dopiero kilka dni temu stosowna informacja pojawiła się na polskiej stronie brytyjskiej marki. Opublikowano zapowiedź Scramblera 1200 i obietnicę, że to dopiero początek rewolucji.

Triumph zapewnia, że model Scrambler 1200 to początek oszałamiającej generacji motocykli. Tym zdaniem potwierdza nasze wcześniejsze spekulacje, że nadchodzący „1200” to niejedyna wersja motocykla, którą wkrótce zobaczymy. Jeszcze w maju pojawiły się plotki jakby Triumph szykował kolejny wariant wyposażony w silnik 1200 – ten sam co w przypadku Bonneville T120 i Thruxtona.

fot. .triumphmotorcycles.pl

Tymczasem w zapowiedzi dotyczącej Scramblera 1200 znaleźliśmy jeszcze inny, ciekawy fragment: „Ze względu na niezaprzeczalne zainteresowanie tą generacją motocykli, zdecydowaliśmy się uchylić rąbka tajemnicy na temat tego przełomowego modelu jeszcze przed oficjalną premierą. Jeżeli pozostawisz swoje dane, poznasz znacznie szybciej przedpremierowe informacje o modelu Scrambler 1200.”

To oczywiście bardzo miło, tylko że na stronie brak odnośnika do formularza, gdzie można by wpisać dane i je przesłać. Może pojawi się w późniejszym czasie…


Źródło: YouTube / OfficialTriumph

Na razie wiemy zatem, że motocykl trafi do nas 24.10.2018. Poza wysokim zawieszeniem, podwójnymi wydechami po prawej stronie i retro detalami, Scrambler 1200 będzie miał wiele wysokiej jakości komponentów, w tym hamulce Radial Brembo, widelec Ohlins USD oraz dopasowane amortyzatory tej samej firmy z tyłu. Wszystkie wysokobudżetowe cuda oznaczają zapewne wysoką cenę u dealera.

%d bloggers like this: