Moto Raid szkuje się do kolejnego eventu na Misano. Kto chciałby poczuć się jak Rossi?

We wrześniu będzie można ponownie wybrać się z Moto Raid na tor Misano World Circuit Marco Simoncelli, czyli tor klasy MotoGP o najwyżej jakości asfaltu, a przede wszystkim fenomenalnej kombinacji ciasnych i szybkich zakrętów.

fot. motorraid.pl

Uczestnicy eventu mogą swobodnie przylecieć Ryanair z Warszawy-Modlin do Rimini w czwartek i wrócić w niedziele. Ceny biletów lotniczych są bardzo symboliczne, można kupić bilety w dwie strony za niecałe 300 zł. Odległość lotniska od toru to 12km, z lotniska do hotelu 10km, a z hotelu na tor 3,5km – można tanio wynająć samochód na kilka osób lub poruszać się taksówkami.

Cały event trwa przez 3 dni na torze od piątku do niedzieli. Od rana do wieczora można jeździć i trenować w swoich grupach. Temperatury w tym okresie wynoszą ok 26 stopni (z rana i wieczorami jest trochę chłodniej i przyjemniej do jazdy).

fot. motorraid.pl

Tor zapewnia boksy na motocykle, stację benzynową, można bez problemu zmienić oponę, czy skorzystać z pomocy mechanika. Na miejscu znajdziemy toalety z prysznicami, basen, restauracje – czyli wszystko czego potrzeba do relaksu i odpoczynku.

Obszerną relację z ostatniego, czerwcowego wyjazdu, znajdziecie pod tym adresem. Na powyżej stronie możecie również sprawdzić szczegóły dotyczące kolejnego przedsięwzięcia. Polecamy!

%d bloggers like this: