Dziś pokaz filmowy w Gdańsku, a za tydzień we Wrocławiu

Jeżeli jesteście w okolicy Trójmiasta i macie szczerze dość upałów, warto pomyśleć o odwiedzinach w gdańskiej kawiarni filmowej “W Starym Kadrze” przy ulicy Grobla I 3/4.

W czwartek 2 sierpnia o godzinie 20:00 odbędzie się projekcja filmu motocyklowego. Jakiego? To niespodzianka, ale jeśli chcecie spędzić miło czas w ciekawym miejscu, w towarzystwie innych motocyklistów, zarezerwujcie sobie z 2-3 godziny na dzisiejszy wieczór. Wstęp jest bezpłatny.

fot. YouTube / 360 stopni

Kilka dni później, dokładnie 9 sierpnia o 19:00, podobna atrakcja czeka mieszkańców Wrocławia. Magazyn Logo i BMW Motorrad Polska zapraszają fanów dobrego kina na letnie pokazy pod gołym niebem w motocyklowym klimacie. Czekają na Was wygodne leżaki i hamaki, fajna muzyka oraz poczęstunek dla spragnionych!

We Wrocławiu dla tych, którzy przyjadą na motocyklu, będzie dostępny punkt “detaillngowy”, w którym będzie można przetestować kosmetyki BMW. Do tego zaprezentowane zostaną super motocykle RG.

Pokaz filmowy pod Halą Stulecia rozpocznie się o 21:30. Wszyscy uczestnicy dostaną darmowym popcorn i zimne napoje. W repertuarze będzie jeden film, a mianowicie “Co nas kręci” Bryana H. Carrolla.


Źródło: YouTube / 360 stopni

%d bloggers like this: